14:01:19 - سه‌شنبه 25 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سند دانش بنیان بوشهر توسعه همه جانیه این استان را فراهم می‌کند
سند دانش بنیان بوشهر توسعه همه جانیه این استان را فراهم می‌کند
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با اشاره به تدوین سند توسعه دانش بنیان استان بوشهر گفت: این سند توسعه همه جانبه استان بوشهر را در ابعاد گوناگون بر اساس ظرفیت‌های توانمند نیروی انسانی و جغرافیایی فراهم می‌کند.

شعار سال: استاندار بوشهر با اشاره به تدوین سند توسعه دانش بنیان استان بوشهر گفت: این سند توسعه همه جانبه استان بوشهر را در ابعاد گوناگون بر اساس ظرفیت‌های توانمند نیروی انسانی و جغرافیایی فراهم می‌کند.

 عبدالکریم گراوند در نشست شورای دانش‌بنیان استان بوشهر با بیان اینکه سند دانش بنیان استان بوشهر تدوین شده است اظهار داشت: با حضور اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی این سند که ظرفیت‌های همه جانبه استان بوشهر را در بر می‌گیرد تصویب می‌شود.

وی، امروز را برای استان بوشهر روز بسیار مبارکی دانست و تصریح کرد: خدا را شاکرم که استان بوشهر در عرصه تدوین سند دانش بنیان جزء نخستین‌ها معرفی شد که در این عرصه با مسئولیت پذیری در توسعه همه جانبه پیشگام می‌شود.

خبر جدید  پروژه‌های حوزه آب استان بوشهر با فوریت عملیاتی و تکمیل شوند

استاندار بوشهر تدوین سند دانش بنیان را در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: با تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به تهیه سند آمایشی سرزمینی، اقدام شد که در تدوین سند دانش بنیان ضمن توجه به آمایش سرزمینی، ظرفیت‌های استان بوشهر در ابعاد نیروی انسانی توانمند و قابلیت‌های جغرافیایی در نظر گرفته شده است.

گراوند با بیان اینکه سند دانش بنیان استان بوشهر می‌تواند افق‌های خوبی را پیش‌روی استان بوشهر و کشور با هم‌افزایی و اتحاد فراهم کند افزود:این سند توسعه همه جانبه استان بوشهر را در ابعاد گوناگون بر اساس ظرفیت‌های توانمند نیروی انسانی و جغرافیایی فراهم می‌کند.

وی، با قدردانی از نگاه عالمانه آیت‌اله صفایی بوشهری و نخبگان و مسئولان در تدوین سند دانش بنیان استان بوشهر خاطر نشان کرد: اجرای شهر هوشمند بوشهر در همین راستا تدوین و عملیاتی شده که نقش تاثیرگذاری در توسعه شتابان و ارائه خدمات به جامعه هدف دارد.

خبر جدید  برگزاری مسابقات گلایدر استان بوشهر

استاندار بوشهر با تاکید بر داشتن اقتصادی قوی و توانمند بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مبتنی بر دانش بنیان زمینه خودکفایی اقتصادی و علمی کشور را بیش از پیش فراهم می‌‌کند.

گراوند، استان بوشهر را استانی فوق‌العاده توانمند در عرصه نیروی انسانی و زیرساخت‌های اقتصادی و صنعتی دانست و تاکید کرد: علاوه بر ظرفیت‌های گوناگون در بخش‌های مختلف، دریای خلیج فارس توانمندی و قابلیت مهم و عظیمی برای توسعه و پیشرفت فراهم کرده است که با نگاه دانش بنیان می‌تواند بسیای از  محصولات از این ظرفیت تولید کرد.

خبر جدید  سفر به استان بوشهر ممنوع شد

وی، با بیان اینکه سند دانش بنیان استان بوشهر با ظرفیت دریا محور تدوین  شده و مورد تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار می‌گیرد تصریح کرد: همانگونه که استان بوشهر در فضای ملی تاثیرگذار است با تولید محصولات دانش بنیان می‌تواند در دیگر کشورها اثرگذار باشد.

استاندار بوشهر افزود: ظرفیت‌های مهم استان بوشهر با رویکرد سنتی در تولید محصولات پاسخگو نیست که استفاده از فناوری نوین بر اساس سند دانش بنیان امری مهم و ضروری است.
شعار سال ،بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:۱ تیر۱۳۹۸،کدخبر: ۸۶۰۷۸۲ ،www.borna.news
منبع :: سند دانش بنیان بوشهر توسعه همه جانیه این استان را فراهم می‌کند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب