12:31:47 - شنبه 11 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سواحل مناطق مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج می‌شود
سواحل مناطق مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج می‌شود
بوشهر – کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سواحل مناطق مرکزی و جنوبی استان بوشهر مواج می‌شود.

پیام مساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که طی ساعاتی از وقت امروز و فردا سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریا افزایش می‌یابد.

وی از افزایش ارتفاع موج دریا خبر داد و خاطرنشان کرد: بنابراین انتظار می‌رود طی این مدت به ارتفاع موج دریا بویژه در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر افزوده شود.

خبر جدید  ۲۳ میلیارد ریال برای مددجویان اجاره نشین استان بوشهر پرداخت شد

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اضافه کرد: برای ساعات آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و وزش باد و در برخی نقاط گردوغبار و از فردا طی ساعاتی افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا غربی در قسمت‌های شمالی ۱۰ تا ۳۲ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت، در قسمت‌های مرکزی و جنوبی استان ۱۲ تا ۳۶ گاهی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

خبر جدید  مرحله دوم طرح نماز کلید بهشت در استان بوشهر اجرا می‌شود

مساعدی ادامه داد: در این مدت ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی استان ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل مرکزی و جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت سه و ۳۲ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت شش و چهار دقیقه، مد دوم ساعت ۱۳ و پنج دقیقه و جزر دوم ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه خواهد بود.

کد خبر ۴۶۱۳۶۵۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  سیل مایع در یکی از پتروشیمی‌های پارس جنوبی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب