4:09:13 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده‌اند
سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده‌اند
گناوه – امام جمعه گناوه گفت: اگر تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی را ورق بزنیم خواهیم دید که تاریخ سپاه با تاریخ انقلاب گره خورده است و سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی سه‌شنبه‌شب در دیدار با کارکنان سپاه ناحیه گناوه به مناسبت میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: سوم ماه شعبان مزین است به نام نامی چراغ هدایت و کشتی نجات، حضرت امام حسین (ع) که در تقویم کشور ما به نام روز پاسدار نامگذاری شده است.

وی افزود: امروز نقش برجسته، ارزنده و بی نظیر و بی بدیل سپاه پاسداران بر هیچکس حتی دشمنان این نهاد مقدس مخفی و پوشیده نیست.

امام جمعه گناوه بیان کرد: از آغاز انقلاب اسلامی جان برکفان این نهاد مقدس تمام هستی خود را وقف انقلاب و نظام و ولایت کردند و حضور این سبزپوشان تا پای جان در تمام عرصه‌ها باعث یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی شده است.

وی گفت: اکنون در آستانه روز پاسدار دشمن بار دیگر خباثت خود را نشان داد و این نهاد مقدس را که خدماتش در داخل و خارج از بر همگان آشکار است تروریست نامید.

خبر جدید  آئین‌ها و سنت‌های استان بوشهر حفظ و به نسل جوان منتقل شود

رکنی حسینی تصریح کرد: هر جا پای ارزش‌های انقلاب و نظام به میان آمده است سپاه پاسداران حضوری پررنگ داشته و امروز که چندین استان کشور دچار سیل زدگی است قوای مسلح ارتش، بسیج و سپاه، وزارت دفاع، نیروی انتظامی گروه‌های مردمی و روحانیت پای کارند و وقت خود را برای کمک رسانی و خدمت به مردم وقف کردند.

وی اضافه کرد: خدمات این سپاه پاسداران باعث خباثت دشمنان و در رأس آنها آمریکا شده است و در آستانه روز پاسدار این نهاد مقدس را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دادند.

امام جمعه گناوه اظهار داشت: اگر تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی ورق بزنیم خواهیم دید که و تاریخ سپاه با تاریخ انقلاب گره خورده است و سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده‌اند.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان به خاطر شکست در داخل و خارج از مرزها کینه خود را با تروریستی نامیدن سپاه ابراز کرده‌اند ولی به خواست خدا و خون شهدای سپاه این خباثت‌های دشمنان باعث ازدیاد محبت و دوستی مردم نسبت به این نهاد مقدس شده است.

خبر جدید  توجه به روابط عمومی ها برای ارتباط بهتر با رسانه ها ضروری است

وی گفت: امروز نمایندگان ملت نیز با همه تفکرات و حزب‌ها و سلیقه‌ها در مجلس شورای اسلامی با لباس مقدس سپاه از این نهاد دفاع کردند که این حرکت را که نشانه وحدت تمام دلسوزان انقلاب و حافظان انقلاب هستند باید تبریک گفت.

امام جمعه گناوه بیان کرد: امید است همه ما به عنوان پاسدار انقلاب در سایه ولایت بتوانیم در گام دوم انقلاب و در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید نامگذاری شده زیر پرچم و رهنمودهای ولایت شعار سال را جامه عمل بپوشانیم و پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلیش برسانیم.

سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سپاه انصارالحسین گناوه گفت: بر اساس نص صریح قانون از ابتدای انقلاب دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده سپاه پاسداران گذاشته شده است.

وی با تاکید بر اینکه دفاع از ارزش‌ها بدون مردم معنا پیدا نمی‌کند ادامه داد: مردم و بسیج مردمی پشتوانه عظیم سپاه پاسداران هستند که در عرصه‌های مختلف امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی حمایت خود را ثابت کرده‌اند.

خبر جدید  هیجان چند تیم و بی‌تفاوتی خیلی‌ها/ جام زرد می شود یا سرخ؟

وی تصریح کرد: با پشتوانه مردمی امروز که در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب هستیم مجموعه سپاه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

سرهنگ اکبا بیان کرد: دشمنی دشمنان که امروز بیش از پیش علیه سپاه هویدا شده است به خاطر دستاوردهای عظیمی است که سپاه از بدنه مردم و لذت‌های آزادی بخشی که به پشتوانه مجاهدت‌های گمنام در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به دست آورده است.

وی بیان کرد: امروز حاصل این دستاوردهای سپاه پاسداران آن شده که استکبار جهانی این نهاد مقدس را نماد تروریست معرفی کند اما همه شاهد بودند که نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم جمهور و سران قوای سه گانه به حمایت از این نهاد مقدس بر خواستند.

کد خبر ۴۵۸۶۵۱۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب