خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/03/31 19:32
شناسه خبر : 39197

شرایط برای اسکان مسافران نوروزی در استان بوشهر فراهم است

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: با توجه به وضعیت جوی پیش‌بینی‌شده توسط هواشناسی، شرایط برای اسکان مسافران نوروزی در نقاط مختلف استان بوشهر فراهم است. ...

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در بازدید از پایگاه‌های جمعیت هلال احمر و محل اسکان مسافران نوروزی در شهرستان دیر اظهار داشت: بر اساس آمار اعلام شده بسیاری از تصادفات در نزدیکی شهرها اتفاق می‌افتد و پایگاه‌هایی هلال احمر می‌توانند با خدمات رسانی به مسافران نقش مؤثری در کاهش تصادفات داشته باشند.

خبر جدید  مشکلات کشاورزان آبدان با جدیت پیگیری شود

وی با اشاره جاذبه‌های گردشگری شهرستان دیر، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های بالای گردشگری، صنعتی و تفریحی شهرستان دیر همواره این شهرستان میزبان مهمانان نوروزی زیادی بوده است.

گراوند با بیان اینکه استان بوشهر از آمادگی بالایی برای ارائه خدمات و امدادرسانی برخوردار است افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده همه تمهیدات لازم برای اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی با توجه به شرایط جوی پیش‌بینی شده است و با باز کردن درب تمامی مراکز سرپوشیده این استان آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.

خبر جدید  تسهیلات اشتغال کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در این سفر از پست ایمنی و سلامت نوروزی هلال احمر پارک ساحلی و ساحل ماسه‌ای و محل‌های اسکان مسافران نوروزی در شهر دیر بازدید و از نزدیک با مهمانان عزیز در این شهر گفتگو خواهیم کرد.

کد خبر ۴۵۷۹۲۶۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  راهپیمایی روز قدس در دیر برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)