5:04:20 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان بوشهر آغاز بکار کرد
شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان بوشهر آغاز بکار کرد
بوشهر-ایرنا- شورای اطلاع رسانی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان این اداره کل و شماری از خبرنگاران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر در این آیین گفت: این شورا به منظور سیاست گذاری در امر اطلاع رسانی و تعامل سازنده با شبکه ها و مراکز اطلاع رسانی، هماهنگی فعالیت آنها در راستای برقراری گفتمان، افزایش دانش سلامت جامعه هدف و اطلاع رسانی در زمینه های وظایف اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر تشکیل شده است.
وی بیان کرد: اطلاع رسانی در زمینه اختیارات و برنامه های سازمان و حقوق بیمه شدگان و بیماران در مراکز بیمه سلامت و همچنین تدوین برنامه های میان و بلند مدت در زمینه تحقیقات بنیادی، توسعه ای و کاربردی اطلاع رسانی از دیگر هدف های تشکیل این شوراست.
رمضانی ادامه داد: ۴۸ درصد جمعیت استان بوشهر شامل حدود ۵۰۰ هزار نفر بیمه شده سازمان بیمه سلامت هستند.
وی آور شد: این سازمان با بیش از ۹۰ درصد موسسه های تشخیص درمانی در حدود ۵۵۰ مرکز قرارداد دارد و خدمات مورد نیاز بیمه شوندگان خود را خریداری می کنند.
رمضانی یادآورشد: اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر در سال ۹۶ بالغ بر بکهزار و ۵۵۰ میلیارد ریال برای افراد زیرپوشش خود هزینه کرده که میزان هزینه کرد صورت گرفته شده در سال ۹۷ نیز بزودی اطلاع رسانی می شود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  سه شکارچی متخلف در استان بوشهر دستگیر شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب