آفتاب بوشهر » شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان بوشهر آغاز بکار کرد
۵:۰۴:۲۰ - پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای اطلاع رسانی بیمه سلامت استان بوشهر آغاز بکار کرد
بوشهر-ایرنا- شورای اطلاع رسانی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان این اداره کل و شماری از خبرنگاران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر در این آیین گفت: این شورا به منظور سیاست گذاری در امر اطلاع رسانی و تعامل سازنده با شبکه ها و مراکز اطلاع رسانی، هماهنگی فعالیت آنها در راستای برقراری گفتمان، افزایش دانش سلامت جامعه هدف و اطلاع رسانی در زمینه های وظایف اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر تشکیل شده است.
وی بیان کرد: اطلاع رسانی در زمینه اختیارات و برنامه های سازمان و حقوق بیمه شدگان و بیماران در مراکز بیمه سلامت و همچنین تدوین برنامه های میان و بلند مدت در زمینه تحقیقات بنیادی، توسعه ای و کاربردی اطلاع رسانی از دیگر هدف های تشکیل این شوراست.
رمضانی ادامه داد: ۴۸ درصد جمعیت استان بوشهر شامل حدود ۵۰۰ هزار نفر بیمه شده سازمان بیمه سلامت هستند.
وی آور شد: این سازمان با بیش از ۹۰ درصد موسسه های تشخیص درمانی در حدود ۵۵۰ مرکز قرارداد دارد و خدمات مورد نیاز بیمه شوندگان خود را خریداری می کنند.
رمضانی یادآورشد: اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر در سال ۹۶ بالغ بر بکهزار و ۵۵۰ میلیارد ریال برای افراد زیرپوشش خود هزینه کرده که میزان هزینه کرد صورت گرفته شده در سال ۹۷ نیز بزودی اطلاع رسانی می شود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب