2:49:13 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای شهرها حامی و تقویت‌کننده مدیریت شهری باشند
شورای شهرها حامی و تقویت‌کننده مدیریت شهری باشند
بوشهر – مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: شورای شهر باید ضمن انتخاب یک شهردار خوب حامی و تقویت کننده مدیریت شهرداری باشد

حمید بردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط احراز تصدی سمت شهردار اظهار داشت: ابلاغ آئین نامه جدید برای تاکید بر انتخاب شهردار با تخصص و تجربه مرتبط در حوزه مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه انتخاب شهردار توسط اعضای شورای شهر باید در چارچوب این آئین نامه باشد افزود: شهردار مدیر اجرایی شهر است لذا شورا باید در انتخاب خود همه جوانب را در نظر بگیرد.

خبر جدید  اتخاذ تمهیدات ویژه برای مسابقه پارس جنوبی جم و پرسپولیس

بردستانی با بیان اینکه شورای شهر باید ضمن انتخاب یک شهردار خوب حامی و تقویت کننده مدیریت شهرداری باشد تصریح کرد: شوراها باید نقش هم افزایی، قانونمندی و وحدت آفرینی خود را بیشتر کنند.

وی ادامه داد: شوراهای اسلامی شهرها موظفند ظرف یک ماه پس از رسمیت یافتن، شهردار مورد نظر خود را بر اساس ضوابط و شرایط موضوع این آئین نامه، انتخاب و صورتجلسه مصوبه شورا را به همراه مدارک و مستندات مورد نیاز، برای صدور حکم انتصاب به مرجع صدور حکم ارائه کنند.

خبر جدید  مبلمان شهری اهرم در شأن و منزلت مردم نیست

بردستانی ادامه داد: در صورتی که وزیر کشور یا استاندار، شهردار معرفی شده را واجد شرایط تعیین شده نداند، شورای اسلامی شهر مکلف است نسبت به انتخاب گزینه جدید یا اصرار بر نظر قبلی خود اقدام کند.

مدیرکل دفتر شهری استانداری بوشهر بیان کرد: علاوه بر شرایط عمومی، افرادی که برای شهردار انتخاب می‌شوند باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط و سابقه اجرایی لازم باشند که بر اساس جمعیت شهرها متفاوت است.

کد خبر ۴۶۰۴۹۲۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ۸۴۹ زائر استان بوشهر به سرزمین وحی اعزام می‌شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب