12:45:12 - چهارشنبه 8 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکل گیری بازار تکنولوژی درمحیط زیست بوشهر ضروری است
شکل گیری بازار تکنولوژی درمحیط زیست بوشهر ضروری است
بوشهر- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: شکل گیری بازار تکنولوژی و نوآوری در حوزه محیط زیست این استان ضرورت دارد.

به گزارش ایرنا، فرهاد قلی نژاد روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری نخستین رویداد بازار تکنولوژی و نوآوری در محیط زیست استان بوشهر افزود: برگزاری چنین رویدادی فرصتی برای ایجاد تهسیل در ارتباط میان صنعتگران، شرکت های دانش بنیان و صاحبان اصلی صنایع است.
وی بیان کرد: تجربه های تلخی در حوزه محیط زیست استان بوشهر و صنایع ایجاد شده که باید با ارتقا حساسیت شهروندان و کارآفرینان بتوان این جریان توسعه را به فرآیند توسعه پایدارهدایت کرد.
قلی نژاد ادامه داد: مهمترین هدف در دوره کنونی باید آموزش سیاستگذاران و مدیران کلان باشد که بتوانند با توجه به ملاحظه های محیط زیستی تصمیم سازی کنند.
وی تاکید کرد: صنعتگران و فعالان شرکت های دانش بنیان باید همواره نسبت به اهمیت ملاحظات زیست محیطی متوجه و متذکر باشند.
قلی نژاد در بخشی از سخنان خود درباب قوانین و تصویب برنامه های توسعه گفت: در برنامه ششم توسعه به طورخاص به محیط زیست بسیارعالی در مباحث انرژی، تالاب ها، محیط زیست شهری و تکنولوژی های زیست محیطی پرداخته شده که می توان آن را مطالبه کرد.
وی ادامه داد: به همین دلیل محیط زیست استان بطور همه جانبه ای از رویدادهای زیست محیطی و نوآوری شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.
۶۰۴۳/۷۲۱۲

خبر جدید  نمایشگاه نقاشی بومرنگ در کاکی بوشهر گشایش یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب