آفتاب بوشهر » شکل گیری بازار تکنولوژی درمحیط زیست بوشهر ضروری است
۱۲:۴۵:۱۲ - چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکل گیری بازار تکنولوژی درمحیط زیست بوشهر ضروری است
بوشهر- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: شکل گیری بازار تکنولوژی و نوآوری در حوزه محیط زیست این استان ضرورت دارد.

به گزارش ایرنا، فرهاد قلی نژاد روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری نخستین رویداد بازار تکنولوژی و نوآوری در محیط زیست استان بوشهر افزود: برگزاری چنین رویدادی فرصتی برای ایجاد تهسیل در ارتباط میان صنعتگران، شرکت های دانش بنیان و صاحبان اصلی صنایع است.
وی بیان کرد: تجربه های تلخی در حوزه محیط زیست استان بوشهر و صنایع ایجاد شده که باید با ارتقا حساسیت شهروندان و کارآفرینان بتوان این جریان توسعه را به فرآیند توسعه پایدارهدایت کرد.
قلی نژاد ادامه داد: مهمترین هدف در دوره کنونی باید آموزش سیاستگذاران و مدیران کلان باشد که بتوانند با توجه به ملاحظه های محیط زیستی تصمیم سازی کنند.
وی تاکید کرد: صنعتگران و فعالان شرکت های دانش بنیان باید همواره نسبت به اهمیت ملاحظات زیست محیطی متوجه و متذکر باشند.
قلی نژاد در بخشی از سخنان خود درباب قوانین و تصویب برنامه های توسعه گفت: در برنامه ششم توسعه به طورخاص به محیط زیست بسیارعالی در مباحث انرژی، تالاب ها، محیط زیست شهری و تکنولوژی های زیست محیطی پرداخته شده که می توان آن را مطالبه کرد.
وی ادامه داد: به همین دلیل محیط زیست استان بطور همه جانبه ای از رویدادهای زیست محیطی و نوآوری شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.
۶۰۴۳/۷۲۱۲


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب