7:53:30 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه خلیج فارس مشخص نیست
شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه خلیج فارس مشخص نیست
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: امتحانات پایان ترم تحصیلی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه خلیج فارس با تاخیر برگزار می‌شود و هنوز مشخص نیست این آزمون به چه صورت برگزار می‌شود.

علی پاکیزه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم تحصیلی دانشجویان گفت: امتحانات پایان ترم تحصیلی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه خلیج فارس با تاخیر برگزار می‌شود، اما هنوز شیوه برگزاری آن مشخص نیست.
پاکیزه اضافه کرد: هماهنگی‌هایی با دانشکده‌های دانشگاه انجام دادیم تا پیشنهادات خود را برای شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم این نیمسال (حضوری یا مجازی) ارائه دهند، اما هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم که به چه صورت این آزمون را برگزار کنیم.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه امتحانات پایان ترم تیرماه برگزار می‌شوند، ابراز کرد: به منظور جبران عقب ماندگی‌های تحصیلی دانشجویان در طول این نیمسال به دلیل تعطیلی‌های دانشگاه، تصمیم بر این شده که سه هفته به طول این نیمسال برای برگزاری کلاس‌های مجازی دانشگاه اضافه شود.
وی ابراز کرد: امتحانات پایان ترم تحصیلی نیمسال دوم ۹۹-۹۸ دانشگاه خلیج فارس یا به صورت حضوری و با تجمع کمتر و دوره برگزاری طولانی تری برگزار می‌شوند یا به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  آخرین مهلت تخلیه سرا‌های دانشجویی دانشگاه خلیج فارس اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب