20:10:55 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور بیش از ۲۶ میلیون تن کالا از گمرک‌های بوشهر
صدور بیش از ۲۶ میلیون تن کالا از گمرک‌های بوشهر
استاندار بوشهر گفت: ۶۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از ابتدای امسال تاکنون به ۲۵ واحد تولیدی پرداخت شده است.

صدور بیش از 26 میلیون تن کالا از گمرکهای بوشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، منصور بازیار افزود: وزن کالاهای صادراتی نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر وزن ۲۳ درصد کاهش داشته اما از نظر ارزش ۱۶ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه میعانات گازی هفت میلیون و ۸۶۴ هزار تن از صادرات استان را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: بدون محاسبه میعانات گازی، در یازده ماه امسال بیش از ۱۸ ميليون و ۴۴۶ هزار تن كالا به ارزش ۱۰ میلیارد و ۱۶۳ میلیون دلار از گمركهای استان صادر شده كه نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر وزن یک درصد و از نظر ارزش ۴۵ درصد افزایش یافته است.

خبر جدید  برقراری پرواز بوشهر – کيش - بوشهر

مدیر کل گمرک بوشهر، عمده کالاهای صادراتی از گمرکهای استان را میعانات گازی، محصولات پتروشیمی، جکت و متعلقات آن، کودهای معدنی، سیمان و کلینکر، گوگرد، لوازم حفاری، میگوی پرورشی، سنگ گچ و گچ بنایی و گوجه فرنگی عنوان کرد.

بازیار چین، امارات متحده عربی، کره جنوبی، مناطق ویژه، هند، ژاپن، اندونزی، کویت، تایلند و تایوان را مقصد بیشتر کالاهای صادراتی از استان بوشهر معرفی کرد.

خبر جدید  اوقات شرعی فردا به افق بوشهر

وی با اشاره به اینکه ۵۱۰ هزار تن کالا به ارزش حدود یک میلیارد و ۵۳۴ میلیون در یازده ماه امسال دلار از گمرکهای استان بوشهر به کشور وارد شده است، گفت: واردات کالا نسبت به زمان مشابه پارسال، از نظر وزن ۵۲ و ارزش ۳۰ درصد کاهش یافته است.

خبر جدید 

ناظر گمرکات استان و مدیر کل گمرک بوشهر، چین، روسیه، فیلیپین، امارات متحده عربی، نیوزیلند، هند، ایتالیا، اکوادور، کره جنوبی و بلژیک را کشورهایی اعلام کرد که بیشترین واردات از آنها صورت گرفته است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب