20:51:54 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صیانت از آرمان شهدا وظیفه همگانی است
صیانت از آرمان شهدا وظیفه همگانی است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر،باقر گرگین صبح امروز در مراسم تجلیل از مقام شهید مسعود خلعتی که با حضور زهرا تعجب همسر این شهید در روز تجلیل از همسران و مادران شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، گفت:شهدا با خون خود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را جهانی کردند و در […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر،باقر گرگین صبح امروز در مراسم تجلیل از مقام شهید مسعود خلعتی که با حضور زهرا تعجب همسر این شهید در روز تجلیل از همسران و مادران شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد، گفت:شهدا با خون خود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را جهانی کردند و در دورانجدایی و بیگانگی با حقیقت، حماسهای که شهیدان پیش روی ما گشودند تذکر عبور از این دوران است.

وی با تأکید بر اینکه نوای دعوت شهیدان به جاودانگی تا همیشه روزگار در گوش تکتک آحاد جامعه طنینانداز است، اظهار کرد: مگر میشود کسانی که درد پوچی دوران را احساس میکنند، وقتی با زلالترین درمان در تاریخ خود روبهرو میشوند آن را نشناسند.

خبر جدید  کانون‌های دانشجویی نقطه قوت برنامه‌های فرهنگی اجتماعی هستند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهربا بیان اینکه داشتههایمان را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم، عنوان کرد: باید با جان و دل راه شهدا را ادامه داده و از دستاوردهای ارزشمند شهدا صیانت کنیم.

گرگین تصریح کرد: امروز در پرتوی الگوگیری از فرهنگ شهادت باید آینده را به تماشا نشست، نه اینکه آن قله رفیع را که شهدا برای ما رقم زدند را منزلگاه خود بپنداریم و به امروز خود مشغول شویم.

خبر جدید  دوره نجات غریق درجه 2 مردان در بوشهر برگزار می‌شود

وی یادآور شد:گذشتهما قلهای بس بزرگ است که باید بر فراز آن ایستاد؛ اما افقی دیگر در میان استکه آینده انقلاب اسلامی را رقم خواهد زد.

در ادامه زهرا تعجب همسرشهید خلعتیمطرح کرد:نسل جوان امروز ما که جنگ و مسائل آن را تجربه نکردهاند، ذهنیت مبهمی از رزمندگان و روزهای دفاع مقدس دارند.

وی با بیان اینکه باید فرصت نگاه کردن به زنان و مردان جنگ تحمیلی از زاویهای دیگر برای نسل جوان انقلاب مهیا شود، خاطرنشان کرد: زاویهای که در آن علاوه بر جنگ، عشقهای پاک رزمندگان، شهدا و جانبازان به ذات مقدس الهی، همسران و فرزندانشان به خوبی دیده میشود.

خبر جدید  وزیر بهداشت به بوشهر سفر کرد

به گزارش آنا، شهید خلعتی از شهدای نیروی دریایی و از نخستین گروههای شهید در رویارویی مستقیم با نیروهای آمریکایی است که شهریور ۶۶ در خلیجفارس در حمله نظامیان آمریکایی به کشتی تدارکاتی «ایران اجر» به شهادت رسید.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب