12:53:21 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید
ضرورت حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: گاز طبیعی با ۷۶درصد بیشترین سهم را از سبد محصولات تولیدی این مجتمع از نظر درآمد داراست.

ضرورت حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولیدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور با تبریک هفته کار و کارگر بر رفع مشکلات کارگران تاکید کرد و افزود: کمک به قشر کارگر کمک به رونق تولید و اقتصاد کشور است که همه متولیان امر باید در دستور کار خود قرار دهند.

خبر جدید  رسیدگی به بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ پرونده شکایات صنفی در استان بوشهر

وی با اشاره به عملکرد مناسب استان بوشهر در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی اضافه کرد: هدررفت منابع در این بخش در استان بوشهر کمتر از یک درصد بوده که نشان از هدفمند بودن پرداخت تسهیلات است.

استاندار بوشهر به ظرفیتهای استان بوشهر در زمینه تولید محصولات گلخانهای اشاره و خاطرنشان کرد: پارسال ۱۰۲ هکتار طرح گلخانهای در استان بوشهر اجرا کردیم و توانستیم رتبه استان در کشور را از ۲۲ به ۴ ارتقا دهیم.

خبر جدید  رویت دو پرنده در استان بوشهر

وی بر حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید و توسعه اشتغال در استان تاکید کرد و افزود: ظرفیت های خالی بسیاری در این زمینه در استان وجود دارد که باید از آنها استفاده کرد.

گراوند یادآور شد: استان بوشهر در بخش کشاورزی و شیلات ظرفیت تولید و درآمدزایی بسیار مطلوبی دارد و میتوان با حمایت از این بخش علاوه بر رونق تولید، حجم صادرات محصولات استان را هم افزایش داد.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  آثار تاریخی در یتیم خلیج فارس ساماندهی می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب