4:29:36 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح «شهر هوشمند» اشتغال و توسعه شهری را به‌دنبال دارد
طرح «شهر هوشمند» اشتغال و توسعه شهری را به‌دنبال دارد
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با مجریان طرح «بوشهر، شهر هوشمند» اظهار کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژیهای ارتباطی در عرصههای مختلف فراهمکردن بستر استفاده از این تکنولوژیها در توسعه شهری یک ضرورت است. وی اضافه کرد: اجرای طرح شهر هوشمند در بوشهر میتواند بستر اشتغال و […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با مجریان طرح «بوشهر، شهر هوشمند» اظهار کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژیهای ارتباطی در عرصههای مختلف فراهمکردن بستر استفاده از این تکنولوژیها در توسعه شهری یک ضرورت است.

وی اضافه کرد: اجرای طرح شهر هوشمند در بوشهر میتواند بستر اشتغال و توسعه شهری را مهیا کند و باید از این فرصت نهایت بهره را ببریم.

خبر جدید  کیت بومی تشخیص بیماری میگو در استان بوشهر رونمایی شد

استاندار بوشهر با قدردانی از پیگیری معاونت اقتصادی استانداری بوشهر، شهردار و شورای اسلامی شهر بوشهر برای اجرای طرح شهر هوشمند عنوانکرد: با توجه به اینکه طرح شهر هوشمند به عنوان پایلوت در بوشهر اجرا خواهد شد، امیدواریم بوشهر الگوی مناسبی برای سایر شهرهای کشور در این زمینه باشد.

گراوند بر ضرورت تسریع در اجرای طرح شهر هوشمند در بوشهر تأکید کرد و توضیح داد: با توجه به حمایت امام جمعه بوشهر از طرحهای دانشبنیان و طرح شهر هوشمند باید از این فرصت برای تسریع در اجرای این طرح بهره ببریم.

خبر جدید  وضعیت تامین آب شرب در روستاهای ساحلی تنگستان بهبود می‌یابد

وی یادآور شد: اقتصاد مبتنی بر دانش یکی از ضرورتهای استان بوشهرو اجرای طرح شهر هوشمند هم یکی از طرحهایی است که زمینه برای بهرهمندی از تکنولوژی روز را برای ارائه خدمات شهری فراهم میکند.

استاندار بوشهر متذکر شد: شورا و شهرداری بوشهر در این زمینه پیگیری خوبی داشتند و انتظار داریم در اجرای این طرح ضمن تسریع در اجرایی شده آناز ظرفیت تحقیقات دانشگاهی در زمینه شهر هوشمند بهره کافی را ببریم.

خبر جدید  اولویت پرداخت تسهیلات بانکی با تولیدات صنایع‌دستی است

گراوند خاطرنشان کرد: باید از تحقیقات انجام شده مراکز دانشگاهی در زمینه شهر هوشمند برای اجرای طرح هوشمند استفاده کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب