19:33:00 - شنبه 23 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان در بوشهر، گناوه و دیلم تکمیل شد
ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان در بوشهر، گناوه و دیلم تکمیل شد
بوشهر – مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان و مدارس بوشهر، گناوه و دیلم تکمیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کرمی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اسکان مسافران نوروزی در مدارس و مراکز آموزش و پرورش اقدامات و برنامه‌ریزی خوبی صورت گرفته است.

وی با اشاره به تکمیل ظرفیت مراکز اسکان فرهنگیان و مدارس شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم اظهار داشت: با وجود در اختیار قرار دادن تمامی مدارس و ستادها، مدارس این شهرها پر شده است و آموزش و پرورش با توجه به همکاری‌های لازم با مسافران، مجبور شد مجوز برپایی چادر را صادر کند.

کرمی با بیان این که به دلیل ازدحام جمعیت و بضاعت آموزش و پرورش، امکانات محدودی در اختیار مسافران قرار گرفته است که از این بابت باید عذرخواهی کنیم ادامه داد: آموزش و پرورش در این مناطق، سعی در هدایت مسافران به روستاهای همجوار را دارد تا گردشگران شرایط مطلوب‌تری داشته باشند.

خبر جدید  اسکان اضطراری مسافران در کنگان انجام می‌شود/ اعلام اماکن امن

وی به اعلام جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان موقت استان پرداخت و اضافه کرد: در پایان روز جمعه دوم فروردین ۳۲ هزار و ۲۳۷ نفر در قالب ۸ هزار و ۶۸۳ خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده‌اند.

کرمی تصریح کرد: از این تعداد آمار، ۲۸ هزار و ۴۱ نفر آن فرهنگی در قالب ۷ هزار و ۷۹۰ خانوار در ستادهای اسکان استان اقامت دارند.

خبر جدید  ۳۷ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی را فرا می‌گیرند

وی با بیان اینکه حدود ۱۰ درصد گردشگران اسکان یافته در مدارس، غیر فرهنگی از سراسر نقاط کشور هستند گفت: از ۳۲ هزار و ۲۳۷ نفر گردشگر اسکان یافته در مدارس استان بوشهر حدود ۱۰ درصد آن به تعداد ۳ هزار و ۲۱۷ نفر غیر فرهنگی در قالب ۸۹۳ خانوار بوده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: بر این اساس، آمار اسکان نوروزی تاکنون ۹۰ هزار و ۴۵۸ نفر روز می‌رسد.

کرمی ابراز داشت: تا روز دوم فروردین شهرستان بوشهر با ۹ هزار و ۹۸۹ مسافر، شهرستان گناوه با ۶ هزار و ۷۵۹ مسافر و شهرستان دیلم نیز با ۵ هزار و ۴۰۸ مسافر به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان استان بوده‌اند.

خبر جدید  ۲۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل محور خورموج - دشت پلنگ تصویب شد

وی با بیان این که پذیرش میهمانان نوروزی در سال ۹۸ به دو صورت غیر حضوری از طریق اینترنت و حضوری صورت می‌پذیرد گفت: قریب به ۳۰ درصد ظرفیت پذیرش در نوروز ۹۸ به رزرو اینترنتی اختصاص یافته بود و مابقی به صورت حضوری است.

کد خبر ۴۵۷۴۳۵۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب