21:05:54 - سه‌شنبه 28 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عوارض آلایندگی عسلویه حق مردمی است که زیر مشعل‌ها زندگی می‌کنند
عوارض آلایندگی عسلویه حق مردمی است که زیر مشعل‌ها زندگی می‌کنند
بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، عسلویه، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: عوارض آلایندگی عسلویه حق مردمی است که زیر مشعل‌ها زندگی می‌کنند.

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در نشستی که امروز با مسئول دفتر رئیس جمهور داشتم موضوع عوارض آلایندگی منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی را مطرح و خواستار رعایت عدالت در این زمینه شدیم.

وی اضافه کرد: در این نشست با تاکید بر اینکه اولویت حق عوارض آلایندگی با مردم جنوب استان بوشهر و شهرستان‌هایی که بیشترین تاثیرپذیری را دارند است، خواستار جلوگیری از تضییع حقوق مردم شدیم.

خبر جدید  شرایط برگزاری انتخابات در سکوهای نفتی خلیج فارس فراهم می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، عسلویه، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عوارض آلایندگی حق کسانی است که در زیر مشعل‌های سوزان و آلاینده این منطقه زندگی و ریه‌های خود را از دست می‌دهند و بیماری‌های پوستی گرفته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اگر قرار است عوارض آلایندگی عسلویه به استان‌های هم‌جوار تعلق گیرد بهتر است فلرهای آلاینده جمع آوری و پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها مجوزهای زیست محیطی خود را به روز کنند.

خبر جدید  مسابقات قرآنی استان بوشهر با معرفی نفرات برتر پایان یافت

الماسی با اشاره به اینکه محیط زیست شاخصی برای پایش ندارد و تصمیمات آنها در تهران اتخاذ می‌شود، تاکید کرد: تصمیماتی که مربوط به مسائل حیاتی مردم منطقه است باید با بررسی‌های دقیق و علمی نه با رابطه‌های رانتی و منفعت طلبانه اتخاذ شود.

وی میزان پرداخت عوارض آلایندگی را ناچیز دانست و ادامه داد: اختصاص کل این اعتبارات به عسلویه هم هزینه ساخت یک بیمارستان برای این مردم را تأمین نمی‌کند.

خبر جدید  کشور ما در سایه سار ولایت فقیه به پیشرفت‌های عظیمی دست یافته است

کد خبر ۴۶۲۷۷۷۳


منبع :: عوارض آلایندگی عسلویه حق مردمی است که زیر مشعل‌ها زندگی می‌کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب