14:34:38 - جمعه 11 اکتبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فاصله مدارس از نظر امکانات و تجهیزات باید کاهش یابد
فاصله مدارس از نظر امکانات و تجهیزات باید کاهش یابد
بوشهر(پانا)_معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فاصله مدارس از نظر امکانات و تجهیزات باید کاهش یابد. مجید خورشیدی در آئین معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : بوشهر یکی از پیشگامان عرصه تعلیم و تربیت نوین در کشور است و از استان‌هایی است که اولین نظام‌های نوین آموزشی نوین در استان […]

بوشهر(پانا)_معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: فاصله مدارس از نظر امکانات و تجهیزات باید کاهش یابد. مجید خورشیدی در آئین معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : بوشهر یکی از پیشگامان عرصه تعلیم و تربیت نوین در کشور است و از استان‌هایی است که اولین نظام‌های نوین آموزشی نوین در استان ایجاد شده است.

خورشیدی خواستار نصب نماد و المان‌های مدارس بالای ۱۰۰ سال کشور در ورودی وزارت آموزش و پرورش شد و ادامه داد: به تعداد محدودی مدارس بالای ۱۰۰ سال در کشور داریم که این اقدام می‌تواند سرمایه ارزشمندی را به کشور نشان دهد.

خبر جدید  پوشش در یادگیری دانش آموزان مؤثر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: هیچ کشور توسعه‌یافته‌ای نداریم که نظام تعلیم و تربیت توسعه یافته نداشته باشد و ارتباط مستقیمی در این زمینه وجود دارد. اگر دنبال توسعه کشور هستیم باید زمینه توسعه آموزش و پرورش را فراهم سازیم.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم نخبگان ارزشمندی داشته باشیم باید در نظام آموزش و پرورش به دنبال آنها باشیم، تصریح کرد: ویژگی منحصر به فرد آموزش و پرورش، ویژگی مبتنی بر انسان است. یادگیری فقط در سیستم آموزشی است.

خورشیدی تاکید کرد: همه باید در این راستا سهم خود را ایفا کنیم. استاندار بوشهر دغدغه بالایی نسبت به آموزش و پرورش دارد و این موضوع را در شورای آموزش و پرورش به خوبی مشاهده کرده‌اید. بیشترین دغدغه‌مندی استاندار بوشهر به شورای آموزش و پرورش نسبت به سایر شوراها است.

خبر جدید  سازمان های مردم نهاد می توانند سفیران بهداشت و سلامت باشند

وی از تزریق اعتبارات مقابله با آسیب‌های اجتماعی به آموزش و پرورش خبر داد و تصریح کرد: این اقدامات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه مدارس از نظر امکانات با فاصله زیادی از هم هستند، خاطرشان کرد:‌ باید تلاش کنیم تا توازن را در نظام آموزش و پرورش فراهم سازیم و امکانات و فرصت‌ها به صورت صحیح توزیع شوند.

خبر جدید  3 برابر ظرفیت ، مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان دشتی پذیرش شده است

وی یکی از مدیران موفق استان بوشهر را ناصر کرمی مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان بوشهر دانست و اضافه کرد: خاطرات بسیار خوبی از دوره مدیریت ایشان داریم و امیدواریم در هر نقطه‌ای منشا خیر و برکت باشند.

در این آئین علیمراد کرمی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر معرفی و از خدمات ناصر کرمی مدیرکل سابق و غلامحسین حسینی سرپرست این اداره‌کل تقدیر شد.

امکانات و تجهیزات تودیع و معارفه
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب