21:49:30 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فردا آغاز اردوهای راهیان نور دریایی
فردا آغاز اردوهای راهیان نور دریایی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بیش از ۱۴۰۰ تن شکر برای تامین کامل تقاضا به سهمیه قبلی استان بوشهر افزوده شد.

فردا آغاز اردوهای راهیان نور دریاییبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، ناوسالار یکم پاسدار احمد دولابی در نشست با خبرنگاران افزود: تاکنون ۶هزار نفر از استانهای مختلف کشور برای شرکت در این اردوها نام نویسی کردهاند.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دریایی از فردا با اعزام یک کاروان از بوشهر به جزیره خارگ آغاز میشود اضافه کرد: بیشتر کسانی که در این سفر سه روزه حضور دارند جوانان و دانشجویان هستند.

خبر جدید  کنترل بازار برای جلوگیری از خرید و فروش غیر مجاز جانواران

معاون هماهنگ کننده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بازدید از بیمارستان زیر زمینی جزیره خارگ، یادمان شهدا و نمایشگاه دفاع مقدس را از برنامه های این سفر عنوان و تصریح کرد: کسانی هم که روایتگری میکنند از نیروهایی هستند که در عملیاتهای مختلف شرکت داشتهاند.

وی ادامه داد: برنامه روز سوم اردوهای راهیان نور بازدید از موزه شهید رییسعلی دلواری و همچین نیروگاه اتمی بوشهر است.

خبر جدید  دستگیری پنج متخلف شکاروصید در دشتی

ناوسالار یکم پاسدار احمد دولابی همچنین از برگزاری یادواره ۵۵۶ شهید ناو تیپ ۱۳ امیرالمومنین در روز بیست و دوم اسفند روز شهدا، در عالیشهر خبر داد.

وی افزود: این یادواره بعد از نماز مغرب و عشاء در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر و با حضور سید رحیم صفوی دستیار و مشاور مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب