19:41:40 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت سامانه بارشی تا فردا در جنوب استان بوشهر ادامه دارد
فعالیت سامانه بارشی تا فردا در جنوب استان بوشهر ادامه دارد
بوشهر – مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه بارشی در قسمت‌های جنوبی استان بوشهر تا فردا ادامه دارد.

فرج‌الله شکوهی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه بارشی در قسمت‌های جنوبی استان تا ابتدای وقت فردا است.

وی بیان کرد: طی این مدت، وقوع بارش‌های پراکنده باران به همراه وزش باد، گاهی رگبار باران و رعدوبرق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ پدیده‌های غالب در این نواحی خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی ساعاتی از وقت فردا چهارشنبه و پنجشنبه در سطح استان، به صورت محلی و پراکنده با افزایش ابر وقوع بارش باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست.

خبر جدید  حضور مسافران نوروزی در دشتی دو برابر شده است

وی اضافه کرد: پیش بینی می‌شود مجدداً از روز جمعه با نفوذ تدریجی سامانه بارشی به نواحی غربی و جنوب غربی ایران، ناپایداری‌های جوی در این نواحی افزایش یابد.

شکوهی‌پور افزود: در ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و عمدتاً در قسمت‌های جنوبی استان بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران به همراه رعدوبرق و و وزش تندباد و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ و در مناطق شمالی و مرکزی به تدریج کاهش ابر و از فردا در برخی نقاط وقوع پدیده مه پیش‌بینی می‌شود.

خبر جدید  همه فاکتورهای پیشرفت و توسعه یک کشور در استان بوشهر وجود دارد

وی ادامه داد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی گاهی جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ گاهی تا ۴۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: ارتفاع موج دریا نیز در سواحل شمالی و مرکزی ۶۰ تا ۱۲۰ و از فردا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و در سواحل جنوبی ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی تا ۱۸۰ سانتیمتر و از فردا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

کد خبر ۴۵۸۰۳۹۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  هفته پاکیزگی شهر و روستا در استان بوشهر آغاز می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب