20:09:08 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت پایگاه‌های مدارس برای کمک به سیل زدگان
فعالیت پایگاه‌های مدارس برای کمک به سیل زدگان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از مشخص شدن ساعات کار  جدید دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه خبر داد و افزود: اداره‌ها در روز پنج‌شنبه تعطیل هستند.

فعالیت پایگاههای مدارس برای کمک به سیل زدگانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، ناصر کرمی در آیین جمعآوری و اهدای کمکهای نقدی و غیرنقدی دانشآموزان، اولیا و فرهنگیان در دبستان مصلحیان بوشهر بیان کرد: با توجه به حادثه تلخ سیل که در چند استان کشور به وقوع پیوست و آسیبهای جدی به هموطنان ما وارد شد جامعه تعلیم و تربیت استان بوشهر هم دست بهکار شده و به کمک آسیب دیدگان شتافته است.

خبر جدید 

وی با بیان اینکه در بیشتر مدارس استان پایگاههای جمعآوری کمکهای دانشآموزان و والدین راهاندازی شده است افزود: همکاران ما مشغول جمعآوری این کمکها هستند تا بتوانیم هرچه سریعتر بهدست هموطنان سیلزده برسانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یادآور شد: فعالیت پایگاههای مدارس با شعار «ما برای کمک پیشتازیم» از ۱۷ فروردین آغاز شده و تا ۲۱ فروردین ادامه داد.

خبر جدید  جشنواره غذاهای ایرانی در گناوه برگزار شد

وی خاطرنشان کرد: همکاران فرهنگی ما نیز کمکهای نقدی خود را به شیوه پرداخت نقدی و کسر از حقوق اعلام کردند که این کمکها نیز پس از جمعآوری به حسابهای اعلام شده واریز خواهد شد تا بتوانیم وظیفهای در قبال هموطنان آسیب دیده انجام دهیم.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  آماده‌باش کامل هیات‌های ورزشی و سمن‌های استان بوشهر با ورود سامانه بارشی جدید در جنوب کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب