آفتاب بوشهر » فعالیت پایگاه‌های مدارس برای کمک به سیل زدگان
۲۰:۰۹:۰۸ - سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت پایگاه‌های مدارس برای کمک به سیل زدگان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از مشخص شدن ساعات کار  جدید دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه خبر داد و افزود: اداره‌ها در روز پنج‌شنبه تعطیل هستند.

فعالیت پایگاههای مدارس برای کمک به سیل زدگانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، ناصر کرمی در آیین جمعآوری و اهدای کمکهای نقدی و غیرنقدی دانشآموزان، اولیا و فرهنگیان در دبستان مصلحیان بوشهر بیان کرد: با توجه به حادثه تلخ سیل که در چند استان کشور به وقوع پیوست و آسیبهای جدی به هموطنان ما وارد شد جامعه تعلیم و تربیت استان بوشهر هم دست بهکار شده و به کمک آسیب دیدگان شتافته است.

وی با بیان اینکه در بیشتر مدارس استان پایگاههای جمعآوری کمکهای دانشآموزان و والدین راهاندازی شده است افزود: همکاران ما مشغول جمعآوری این کمکها هستند تا بتوانیم هرچه سریعتر بهدست هموطنان سیلزده برسانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یادآور شد: فعالیت پایگاههای مدارس با شعار «ما برای کمک پیشتازیم» از ۱۷ فروردین آغاز شده و تا ۲۱ فروردین ادامه داد.

وی خاطرنشان کرد: همکاران فرهنگی ما نیز کمکهای نقدی خود را به شیوه پرداخت نقدی و کسر از حقوق اعلام کردند که این کمکها نیز پس از جمعآوری به حسابهای اعلام شده واریز خواهد شد تا بتوانیم وظیفهای در قبال هموطنان آسیب دیده انجام دهیم.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب