20:28:49 - پنج‌شنبه 21 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۲۶ پست ایمنی مسافران نوروزی در استان بوشهر آغاز شد
فعالیت ۲۶ پست ایمنی مسافران نوروزی در استان بوشهر آغاز شد
بوشهر- ایرنا- در نخستین روز از سال ۱۳۹۸ با حضور استاندار بوشهر فعالیت ۲۶ پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، استاندار بوشهر عصر پنجشنبه در این آئین گفت: از مسئولان و جوانان جمعیت هلال احمر که زمینه خدمت رسانی به مسافران نوروزی را فراهم می کنند تشکر و قدردانی می شود.
عبدالکریم گراوند افزود: از مسافران و رانندگان خودرو های شخصی و عموم مردم تقاضا می شود با رعایت نکات ایمنی سفر خوب و ایمنی را برای خود رقم بزنند.
وی اظهار داشت: از عموم مردم و مسئولان دعوت می شود به پویش نه به تصادفات جاده ای بپیوندند و با رعایت قوانین و مقرراتی که در پست های ایمنی و سلامت مسافران به وسیله جوانان جمعیت هلال احمر به آنان منتقل می شود توجه و نسبت به رعایت آنها اقدام کنند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: امسال ۷۵۱ امدادگر و از جمعیت جوانان در قالب ۵۴ پایگاه امدادی و پست ایمنی و سلامت نوروزی در استان به مسافران نوروزی خدمات رسانی می کنند.
حاجیونی افزود: پست های ایمنی و سلامت در ورودی و خروجی و در نقاط پرتردد و مهم شهر به همت سازمان جوانان تا پایان نوروز برپاست و خدماتی شامل ارائه نکات ایمنی سفر از جمله رعایت نکات بهداشتی، غذایی و بهبود رفتار های ترافیکی (بهرفت) به مسافران منتقل می شود.
وی گفت: در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با راه اندازی پویش نه به تصادفات فرهنگ احترام و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به مسافران یادآوری ومسافران ضمن توقف در این پست ها علاوه بر استفاده از امکانات این محیط سوگندی در خصوص رعایت این مقررات یاد می کنند.
حاجیونی گفت: امید می رود مردم با رعایت نکات ایمنی در کاهش تصادفات جاده ای نقش مهمی ایفا کنند.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  تیم های ورزشی پیام نور به 3 رویداد بین المللی اعزام می شوند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب