17:54:41 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعال‌سازی ظرفیت درآمد غیرشهریه‌ای دانشگاه آزاد با طرح‌های اقتصادی
فعال‌سازی ظرفیت درآمد غیرشهریه‌ای دانشگاه آزاد با طرح‌های اقتصادی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهردر سال ۹۷ با قدردانی از مجموع تدابیر، اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته در راستای اجرای برنامههای مصوب دانشگاه اظهار کرد: یکی از افتخارات و ویژگیهای منحصربه فرد دانشگاه آزاد اسلامی، این است که خدمترسانی آن […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهردر سال ۹۷ با قدردانی از مجموع تدابیر، اقدامات و فعالیتهای انجام گرفته در راستای اجرای برنامههای مصوب دانشگاه اظهار کرد: یکی از افتخارات و ویژگیهای منحصربه فرد دانشگاه آزاد اسلامی، این است که خدمترسانی آن به کشورکاملاً مردمیاست.

وی اضافه کرد: دانشگاه یکی از نهادهایی است که پیوسته و مستمر با مردم و بهویژه جوانان آیندهساز نظام و امیدهای آینده انقلاب در ارتباط است و باید در دانشگاه رابطهای محترمانه با این قشر برقرار کنیم تا در تحقق برنامهها، اهداف و سیاستگذاریهای خود موفقیتهای بیشتری داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهربا تأکید بر اینکه باید به تکریم ارباب رجوع بهعنوان مقولهای ارزشی، آرمانی، توصیه الهی و یک نیاز اجتماعی و سازمانی نگاه کرد، یادآور شد: تکریم ارباب رجوع باید بهعنوان سرلوحه دانشگاه و یک اصل در دانشگاه نهادینه شود.

خبر جدید  دعوتی از جنس حضور و حماسه

عبداللهیبا تأکید بر اجرای فرمایشهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، مطرح کرد: باید نسبت به این بیانیه ارزشمند که در یکی از حساسترین مقاطع انقلاب صادر شده، احساس مسئولیت بیشتری داشته و توان، تفکر، اندیشه و نیروی خود را بیش از گذشته در اختیار خدمت به نظام و مردم قرار دهیم.

وی با بیان اینکه باید تعمق و تأمل راهبردی به بیانیه گام دوم انقلاب داشت، متذکر شد:سخنان رهبر فرزانه انقلاب در این بیانیه، کلامی عادی و با تاریخ خاص نیست؛ بلکه بندبند آن دارای نکات عبرتآموز و تأثیرگذار است که میتواند سند چشمانداز چلههای بعدی انقلاب تلقی شود.

خبر جدید  مرکز تحقیقات و مطالعات معماری و شهرسازی راه‌‌اندازی می‌شود

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه از لحظه تقبل این مسئولیت، برنامههای توسعه استان و وظایف هر واحد در این راستا کاملاً مشخص شد، عنوان کرد: نخستین قدم در این راستا شناسایی ظرفیتها و پیگیری اجرای طرحهای اقتصادی بود.

عبداللهی با بیان اینکه این طرحها با هدف فعالسازی ظرفیت درآمد غیرشهریهای دانشگاه انجام میشود، ادامه داد: هر طرحی در استان باید در این چارچوب دیده شده و با توجه به شرایط موجود، ریسکپذیری پایین، درآمدزایی تضمینی و زودبازده بودن جزء ویژگیهای اصلی طرح باشد.

خبر جدید  تربیت نیروی انسانی بر مدار اخلاق الهی نیاز جهان است

وی افزود: واحدهای دانشگاهی باید متناسب با ظرفیتها و مزیتهای محدوده استان بوشهر نسبت به اجرای طرحهای دانشبنیان که ماهیت درآمدی و فعالسازی ظرفیتهای علمی و پژوهشی را با خود به همراه دارد، تلاش کنند.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهربا اشاره به مصوبات جلسات گذشته شورای اداری استان بوشهر اظهار کرد: این مصوبات بهعنوان نیازهای یک پیکر،مجموعه و با توجه به ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسیدهاند و رؤسای واحدها و مراکز استان باید در راستای اجرای آن با نگاه تعاملانه و هماهنگ برای توسعه دانشگاه و در چارچوب سیاستهای کلان اقدام کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب