به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛آیت الله صفایی بوشهری در همایش روز جوان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مصلای جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب مردم ایران در سال ۱۳۵۷ برای رسیدن به استقلال، آزادی و پیشرفت و تمدن زیر پرچم اسلام بوده است افزود: مردم نهادی و جوان محوری از ویژگیهای انقلاب اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته انقلابهای بسیاری در جهان صورت گرفته است اما همه انقلابها پس از مدتی از بین رفتند زیرا اندیشههای بلند مدت تمدن بهویژه برای جوانان نداشتند.

خبر جدید  آمریکا در مقابل ایران اسلامی یک شکست خورده تمام عیار است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان در عرصه جلوگیری از پیشرفت علمی ایران اسلامی ضمن ترور دانشمندان، بسیاری از نخبگان علمی را از کشور دور کردند تصریح کرد: با وجود توطئهها و ترفندها انقلاب اسلامی با رهبریهای امام راحل و مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم به ویژه جوانان، ماندگار و تثبیت شد.

وی با اشاره به نقش جوانان در انقلاب اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از ابتدا با مشارکت جوانان تشکیل شد، در ۸ سال جنگ تحمیلی نیز با مشارکت مردم و بهویژه جوانان با دشمنان مبارزه کرد و پس از آن نیز به کمک جوانان به پیشرفت رسید.

خبر جدید  وضعیت آب‌های زیرزمینی بوشهر نگران کننده است/ بکارگیری بخشی از آب‌های نامتعارف استان

آیت الله صفایی بوشهری یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران در ۴۰سال گذشته در مقابل جنگ سخت و نرم و تهاجم جهان استکبار ایستادگی و موفقیتهای بسیاری کسب کرده است.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب گفت: این بیانیه نقشه راه آینده انقلاب اسلامی برای پیشرفت و توسعه است.

خبر جدید  تعادل بخشی قیمت کالاها و اجناس در بوشهر در اولویت برنامه مسئولان قرار بگیرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در این بیانیه جوانان نقش اساسی دارند تاکید کرد: مدیران کشور باید به جوانان توجه بیشتری داشته باشند و از ظرفیتهای آنان در زمینههای مختلف استفاده کنند.

وی ادامه داد: جوانان نیز باید ضمن توجه به ظرفیتهای خود، تلاش کنند در عرصههای مختلف ممتاز باشند.