2:57:57 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه تیم شاهین در لیگ برتر
لزوم برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه تیم شاهین در لیگ برتر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خیلج‌فارس شاهرگ حیاتی ارتباطی و سرزمینی در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه است و استعمارگران همواره درصدد تسلط بر این آبراه بوده‌اند.

لزوم برنامهریزی برای حضور مقتدرانه تیم شاهین در لیگ برتربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، آیتالله صفایی بوشهری در دیدار سرمربی و مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر و همچنین شهردار و رئیس شورای شهر بوشهر حوزه ورزش را حوزهای راهبردی و استراتژیک عنوان کرد و افزود: ورزش عنصر اصلی سلامت جامعه است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه ورزش، هدر رفت نیست بلکه سرمایهگذاری است اضافه کرد: ورزش اکنون نه تنها به عنوان یک سرگرمی بلکه به عنوان یک عنصر مهم سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در جهان مطرح است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بخش عظیمی از ورزش حوزه اقتصاد است، گفت: متاسفانه مشکل مالی در حوزه ورزش کشور بسیار زیاد است که باید در این رابطه تدبیر جدی اندیشیده شود.

خبر جدید    64 موکب استان از مرز شلمچه تا کربلا

وی با تبریک صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور افزود: هدفگذاری تیم شاهین نباید حداقلی و برای ماندگاری این تیم در لیگ، بلکه هدف باید قرار گرفتن در بین شش تیم اول و در یک طرح سه ساله کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا باشد.

آیتالله صفایی بوشهری با بیان اینکه بسیاری از تیمهای ایران بیشتر از اینکه در زمین فوتبال مشکل داشته باشد مسائل و مشکلات مالی دارند تاکید کرد: یکی از کارهایی که در رابطه با تیم شاهین بوشهر باید صورت گیرد، طراحی اقتصاد پایدار متناسب با شرایط این تیم است.

خبر جدید  وظیفه ما در شرایط کنونی علاوه بر سیلی که به آمریکا زده شد اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است.

وی ادامه داد: باید در این تیم یک اتاق فکر خبره اقتصادی تشکیل و برای ۲۰ سال آینده برنامهریزی و نگاه اقتصادی طراحی شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به مقطع گذشته حضور تیم فوتبال شاهین بوشهر در لیگ برتر کشورگفت: ضروری است دوره گذشته آسیب شناسی شود تا اشتباهات آن دوره دیگر تکرار نشود.

خبر جدید  تیم پارس جنوبی ؛ یک گام تا قهرمانی

وی تصریح کرد: حضور تیم شاهین در لیگ برتر بارقهای از امید در دل مردم به وجود آورده اما مراقب باشید که اگر شاهین شکست بخورد، جوانان و مردم استان شکست خواهند خورد.

آیتالله صفایی بوشهری حمایت همه جانبه خود را از تیم شاهین شهرداری بوشهر اعلام کرد و افزود: در جهت حضور مقتدرانه این تیم در لیگ برتر از هیچ کوششی دریغ نمیکنم.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب