12:41:28 - شنبه 11 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر
لزوم بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل میراثفرهنگی, صنایعدستی و گردشگری استان بوشهر، سیدرحمتالله رئوفحنان در بازدید از برخی تأسیسات گردشگری و مکانهای تاریخی استان بوشهر با رضایت از وضعیت مرمت و ساماندهی و گسترش اقامتگاههای بومگردی اظهار کرد: بوشهر استان مستعد گردشگری است و باید از این ظرفیت خوبی که دارد بهرهو ظرفیتها […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل میراثفرهنگی, صنایعدستی و گردشگری استان بوشهر، سیدرحمتالله رئوفحنان در بازدید از برخی تأسیسات گردشگری و مکانهای تاریخی استان بوشهر با رضایت از وضعیت مرمت و ساماندهی و گسترش اقامتگاههای بومگردی اظهار کرد: بوشهر استان مستعد گردشگری است و باید از این ظرفیت خوبی که دارد بهرهو ظرفیتها را برای رونق هرچه بهتر صنعت گردشگری بهکار گرفت.

خبر جدید  مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی راه‌اندازی می‌‌شود

وی اضافه کرد: باید با آموزش و ترویج فرهنگ، چرخه این صنعت را به دست مردم بسپاریم؛ چراکه ورود مردم به این صنعت میتواند تحولات عظیمی را در چرخه اقتصاد داشته باشد.

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان میراث فرهنگی کشور عنوان کرد: ادارهکل میراث فرهنگی استان بوشهر در چند سال اخیر خیز خوبی برای رونق و توسعه زیرساختهای گردشگری برداشته است که باید ساماندهی صورت بگیرد تا بتوان بیشترین بهرهوری را از آن داشت.

خبر جدید  طرح آزمایشگاهی مدرس سمای بوشهر برگزیده شد

رئوفحنان با بیان شعار سال ۹۸ تصریح کرد: در بحث گردشگری میتوان اشتغالزایی خوبی داشت که این اشتغالزایی به تولید و رونق تولید کمک قابل توجهی میکند و میتواند چرخه اقتصاد را به گردش درآورد و ارزآوری خوبی را برای کشور داشته باشد.

وی تصریح کرد: آموزش و ترویج فرهنگ، سیاست اصلی سازمان میراثفرهنگی استان بوشهر است و برای این مهم در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری باید در کنار هم تلاش کنیم و جزیرهای عمل نکنیم تا شاهد پیشرفتهای بهتری باشیم.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر همکاری می‌کند

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب