آفتاب بوشهر » لزوم بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر
۱۲:۴۱:۲۸ - شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل میراثفرهنگی, صنایعدستی و گردشگری استان بوشهر، سیدرحمتالله رئوفحنان در بازدید از برخی تأسیسات گردشگری و مکانهای تاریخی استان بوشهر با رضایت از وضعیت مرمت و ساماندهی و گسترش اقامتگاههای بومگردی اظهار کرد: بوشهر استان مستعد گردشگری است و باید از این ظرفیت خوبی که دارد بهرهو ظرفیتها […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل میراثفرهنگی, صنایعدستی و گردشگری استان بوشهر، سیدرحمتالله رئوفحنان در بازدید از برخی تأسیسات گردشگری و مکانهای تاریخی استان بوشهر با رضایت از وضعیت مرمت و ساماندهی و گسترش اقامتگاههای بومگردی اظهار کرد: بوشهر استان مستعد گردشگری است و باید از این ظرفیت خوبی که دارد بهرهو ظرفیتها را برای رونق هرچه بهتر صنعت گردشگری بهکار گرفت.

وی اضافه کرد: باید با آموزش و ترویج فرهنگ، چرخه این صنعت را به دست مردم بسپاریم؛ چراکه ورود مردم به این صنعت میتواند تحولات عظیمی را در چرخه اقتصاد داشته باشد.

مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی سازمان میراث فرهنگی کشور عنوان کرد: ادارهکل میراث فرهنگی استان بوشهر در چند سال اخیر خیز خوبی برای رونق و توسعه زیرساختهای گردشگری برداشته است که باید ساماندهی صورت بگیرد تا بتوان بیشترین بهرهوری را از آن داشت.

رئوفحنان با بیان شعار سال ۹۸ تصریح کرد: در بحث گردشگری میتوان اشتغالزایی خوبی داشت که این اشتغالزایی به تولید و رونق تولید کمک قابل توجهی میکند و میتواند چرخه اقتصاد را به گردش درآورد و ارزآوری خوبی را برای کشور داشته باشد.

وی تصریح کرد: آموزش و ترویج فرهنگ، سیاست اصلی سازمان میراثفرهنگی استان بوشهر است و برای این مهم در هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری باید در کنار هم تلاش کنیم و جزیرهای عمل نکنیم تا شاهد پیشرفتهای بهتری باشیم.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب