12:59:04 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم تسهیل رونق تولید و ایجاد اشتغال
لزوم تسهیل رونق تولید و ایجاد اشتغال
درهفته سوم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور تیم دریانودان بوشهر با نتیجه پر گل پنج بریک تیم شهریار ساری شکست داد

لزوم تسهیل رونق تولید و ایجاد اشتغالبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست رونق تولید استان بوشهر بر نظارت دستگاهها و بانکها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغالزایی تاکید کرد و افزود: فرایندهای لازم برای رونق تولید و اشتغال با رعایت قوانین و مقررات تسهیل شود.

وی ادامه داد: باید فرایندهای زاید حذف و با تسریع در انجام مراحل کار سرمایهگذاران، زمینه سرمایهگذاری و رونق تولید فراهم شود.

خبر جدید  پراکندگی آمار مبتلایان به کرونا در استان بوشهر

استاندار بوشهر از مسئولان سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست تا با ارائه طرحهای اشتغالزا و راهکارهای رونق تولید، توافقات سفر هیات دولت به استان بوشهر را به جدیت پیگیری و اجرایی کنند.

وی از تعیین مسئول پیگیریهای ویژه مصوبات و توافقات سفر هیات دولت به استان خبر داد و افزود: طرحهای دانشبنیان در حوزه رونق تولید و اشتغال مورد حمایت قرار میگیرد و استان بوشهر به عنوان استان نمونه در نظر گرفته شده است.

خبر جدید 

گراوند خواستار معرفی ظرفیتها و فرصتهای کارآفرینی و اشتغالزایی به مردم و سرمایهگذاران شد و خاطر نشان کرد: از تمام اختیارات برای رونق تولید بهره برده میشود.

وی از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر خواست تا با جدیت موضوع پنجره واحد سرمایهگذاری را پیگیری و گزارشی از روند کار را برای نشستهای بعد ارائه کند.

خبر جدید  ثبت 5 درخت کهنسال بوشهر در فهرست میراث ملی طبیعی

استاندار بوشهر داشتن اقتصاد محکم، پایدار و پویا را مهمترین عامل ناکامی دشمنان دانست و گفت: همه ما وظیفه داریم با تمام توان برای رونق تولید تلاش کنیم.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب