3:59:59 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مبنای عملکرد مسوولان باید رضایت مندی مردم باشد
مبنای عملکرد مسوولان باید رضایت مندی مردم باشد
بوشهر-ایرنا- استاندا بوشهر گفت: تمام تصمیم ها باید در راستای رضایتمندی مردم باشد و همه مسئولان وظیفه دارند از همه توان و ظرفیت خود برای رضایتمندی عمومی استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر افزود: با توجه به آزادسازی واردات بیش از ۱۰۰ قلم کالا در بحث کالای همراه ملوان این تمهیدات موجب بهبود وضعیت معیشت مردم خواهد شد.
وی یادآورشد: مردم و ملوانان باید در جریان جزییات این موضوع قرار بگیرند و دریابانی و گمرک و دستگاه‌های ذیربط باید اطلاع‌رسانی لازم را در این زمینه انجام دهند.
گراوند گفت: استان بوشهر ظرفیت ویژه‌ای در حوزه اقتصاد دریایی دارد و باید با استفاده از این ظرفیت در راستای افزایش اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی مردم استفاده کرد.
وی همچنین با تجلیل از تلاش‌های ستاد مقابله با قاچاق کالا در استان افزود: در یکسال اخیر اعضای این ستاد در راستای خدمات‌رسانی به مردم و حفاظت از حقوق مردم شبانه‌روزی پای کار بودند و خدمات ارزشمندی ارائه کردند.
دبیر ستاد مبارز با قاچاق کالا و ارز استان بوشهرگفت: در ۱۰ ماهه سال جاری میزان کشفیات سوخت در این استان ۹۰۰ درصد افزایش یافت.
حیدر ساحدی افزود: اکنون در مرزهای آبی این استان تنها قاچاق سوخت گزارش می شود که عمده دلیل آن نیز تفاوت قیمتی آن با کشورهای همسایه است.
وی یادآورشد: در ۱۰ ماهه ۹۶ میزان قاچاق سوخت در استان بوشهر ۱۵۵ هزار لیتر بود که این میزان در مدت مشابه سال جاری به یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر افزایش پیدا کرده است.
ساجدی ادامه داد: در ارتباط با قاچاق ورودی نیز با وجود کاهش ترددها عمده اقلام شامل لوازم خانگی و برقی بود که کشفیات آن ۳۲۰ درصد گزارش شده است.
وی افزود: در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال قاچاق خودرو سواری، سم و کود شیمیایی و پارچه نیز به ترتیب ۷۵۰، چهار هزار و ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  کارگروه کاهش موانع کسب و کار فضای مجازی در بوشهر تشکیل شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب