11:39:49 - پنج‌شنبه 18 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجروح شدن فعال محیط زیست با سلاح سرد/ ارجاع موضوع به شورای تامین دشتستان
مجروح شدن فعال محیط زیست با سلاح سرد/ ارجاع موضوع به شورای تامین دشتستان
ایلنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست دشتستان از مجروح شدن یک فعال محیط زیست بر اثر حمله تعدادی از تخریب کنندگان جنگل با سلاح سرد خبر داد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دشتستان از مجروح شدن یک فعال محیط زیست بر اثر حمله تعدادی از تخریب کنندگان جنگل با سلاح سرد خبر داد. صادق پورسالم در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این خبر اظهار داشت: رئیس هیات مدیره انجمن دوستداران طبیعت بخش سعدآباد دشتستان روز گذشته در هنگام جلوگیری از آتش زدن درختان جنگلی مورد حمله تخریب کنندگان محیط زیست قرار گرفت و بر اثر ضربه چاقو زخمی شد. وی افزود: این فعال محیط زیستی در مواجهه با صحنه‌ای که برخی از افراد قصد آتش زدن چند اصله درخت کنار (سدر) را داشتند به آنها تذکر داد اما پس از اینکه آنان آتش زدن درختان را ادامه دادند، اقدام به گرفتن فیلم از آنها کرد.
 
پورسالم ادامه داد: این فعال محیط زیستی در حین فیلم گرفتن توسط تخریب کنندگان طبیعت مورد حمله قرار گرفت و مجروح شد.
 
وی عنوان کرد: پس از انتقال این فعال محیط زیستی به درمانگاه برای درمان برادر یکی از ضاربان با حضور در مرکز درمانی با چاقو به رئیس انجمن دوست‌داران طبیعت سعدآباد حمله‌ور شد و از ناحیه پا فعال محیط‌زیست را دوباره مجروح کرد.
 
رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشتستان اظهار داشت: هم اکنون این فعال محیط زیست برای ادامه درمان به شیراز منتقل و حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است.
 
پور سالم یادآور شد: در این زمینه موضوع به شورای تامین شهرستان دشتستان اطلاع رسانی شده تا پیگیری‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: https://www.ilna.ir

خبر جدید  المان‌های شهری بوشهر خاموش می شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب