20:39:52 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محورها و اهداف کاری سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
محورها و اهداف کاری سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی روز گذشته درجلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامیواحد بوشهر با بیان اینکه سال گذشته با اتکا به ظرفیتهای واحدها و مراکز دانشگاهی استان و توانمندیهای همکاران با شعار تعامل حداکثری در تحقق استراتژیهای دانشگاه تلاش گستردهای صورت گرفت، گفت: تثبیت اوضاع، تحرک هدفمند، تحول و توسعه […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی روز گذشته درجلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامیواحد بوشهر با بیان اینکه سال گذشته با اتکا به ظرفیتهای واحدها و مراکز دانشگاهی استان و توانمندیهای همکاران با شعار تعامل حداکثری در تحقق استراتژیهای دانشگاه تلاش گستردهای صورت گرفت، گفت: تثبیت اوضاع، تحرک هدفمند، تحول و توسعه واقعی و همهجانبه از مهمترین اهداف و برنامههای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در سال گذشته بود.

وی با توجه به وضعیت استان، نیازهای دانشگاه، جامعه و برنامههای سازمان مرکزی به تشریح محورهای کاری و برنامههای مدنظر در سال ۹۸ پرداخت و عنوان کرد: انتظار میرود با تشکیل گروههای مختلف علاوه برتفکر، تدبر و تعقل در موضوعات ترسیم شده، ایدهها و نظرهای کاربردی شایستهای در راستای تحرک و عملیاتیشدن آنان به شور و مشورت گذاشته شود.

خبر جدید  برپایی غرفه‌ کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه با اعتقاد و اعتماد بر توان و ظرفیت دانشگاه و باور جمله «خواستن، توانستن است»، اظهار کرد: نخستین محور کاری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این راستا که در حوزه معاونت علمی و با همکاری و همراهی حداکثری تمامی بخش ها به ویژه استادان باید به انجام برسد، آموزش با کیفیت و استاندارد بهمنظور تربیت افراد متخصص، کاردان و مورد نیاز جامعه است.

عبداللهی تأکید کرد: آموزش در دانشگاه باید بر اساس توانمندسازی و مهارتافزایی صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه ملاک ارزشیابی دانشجویان نباید فقط در پاسخنامه امتحانی دیده شودبر توجه به آیتمهایی مانند علاقهمندی، مشارکت فعالانه، حضور مستمر و پویا، ایجاد گروههای تحقیقی و … در ارزشیابی وضعیت تحصیلی دانشجویان تأکید کرد.

خبر جدید  ترسیم حیات طیبه، هدف نهایی تربیت در قرآن کریم

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر دیگر محور کاری سال ۹۸ این استان را پژوهشهای اثرگذار کاربردی در راستایحل مسائل جامعه و تولید علم معرفی کرد.

این مسئول با تأکید بر اینکه نقش اعضایهیئتعلمی و گروههای تخصصی در تحقق تمامبرنامه و اهداف دانشگاه بسیار خطیر و قابل توجه است، عنوان کرد: از موارد مهم و قابل توجه آمادگی لازم و کامل برای تحقق طرح پایش در راستای اهداف سازمان و سوقدادن پایاننامه و رسالههای دانشجویی بر اساس برنامههای علمی است.

عبداللهی سومین هدف مهم دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر را کارآفرینی و درآمدزایی پایدار معرفی و عنوان کرد: در افق ترسیم شده سال ۹۸ برای دانشگاه استان، تلاش بر این است تا علاوه بر تکمیل و به سرانجام رساندن طرحهای نیمه تمام سال قبل و بهبود وضعیت آنانبا رشد کیفی و کمی ایدههای آیندهنگرانه نخبگان دانشگاهیبهدنبال رساندن دانشگاه به جایگاه مطلوبش در این مقوله مهم و پرنیاز جامعه باشیم.

خبر جدید  برگزاری جشنواره بازی‌های بومی محلی در دشتی

به گزارش آنا، در این جلسه مواردی مانندتدوین سند توسعه استان بوشهر، تعیین تکلیف طرحهای اقتصادی و دانشبنیان، معرفی ظرفیتهای استان به بحث گذاشته شد.

در این جلسه گزارشی از کمکهای نقدی و غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر به سیلزدگان ارائه و بر ارسال بیشتر کمکها تأکید شد.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب