17:54:21 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مخاطبان عمده بیانیه گام دوم انقلاب مردم و دانشگاهیان هستند
مخاطبان عمده بیانیه گام دوم انقلاب مردم و دانشگاهیان هستند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلامسیدمرتضی حسینی صبح امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامیاستان بوشهر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: مخاطبان اصلی این بیانیه، آحاد مردم و قشر اندیشمند دانشگاهی کشور هستند. وی افزود: روی نخستخطاب مقام معظم رهبری با آحاد ملت ایران بهعنوان صاحبان اصلی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلامسیدمرتضی حسینی صبح امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامیاستان بوشهر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: مخاطبان اصلی این بیانیه، آحاد مردم و قشر اندیشمند دانشگاهی کشور هستند.

وی افزود: روی نخستخطاب مقام معظم رهبری با آحاد ملت ایران بهعنوان صاحبان اصلی این انقلاب است که با تمام محدودیتها، تحریمها و فشارهای مختلف بهویژه اقتصادی با عزمی راسخ پایبند به خطمشی، آرمانها و اهداف اولیه انقلاب اسلامی هستند.

خبر جدید  برپایی غرفه‌ کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه روی دوم بیانات ایشان که باید تخصصی و ویژه به آنتوجه کرد، نخبگان و دانشگاهیان کشور هستند، افزود: در جایجای این بیانیه سفارشهایمتعدد به دانشگاهیان و جوانان شدهکه باید برای رشد و تعالی انقلاب و کشور تلاش دوچندان کنند.

خبر جدید  زنگ صنعت در مدارس سمای بوشهر به صدا درمی‌آید

حسینیبا بیان اینکه بابرنامهریزی درصدد اجراییکردن بخشهای دانشگاهی بیانیه گام دوم انقلاب هستیم، تأکید کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در قدم نخستکرسی هماندیشی «بررسی جایگاه زن در پیشبرد گام دوم انقلاب» با حضوراعضایهیئت علمی استان را برگزار کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، مجری لیگ تیراندازی خواهران
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب