21:56:08 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدارس عالی مهارت راهبردی اثرگذار در رفع چالش‌هاست
مدارس عالی مهارت راهبردی اثرگذار در رفع چالش‌هاست
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای اقتصاد دانشبنیان و سرمایهگذاری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه هر طرح پیشنهادی باید ابتدا در تیمهای مطالعاتی امکانسنجی شود، اظهار کرد: در اجرای طرحهای اقتصادی، مسائلی نظیر توان استانی، زیرساختها و ظرفیتهای دانشگاهی، فعالسازی ظرفیتهای موجود، درآمدزایی و […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، اسماعیل عبداللهی صبح امروز در جلسه شورای اقتصاد دانشبنیان و سرمایهگذاری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه هر طرح پیشنهادی باید ابتدا در تیمهای مطالعاتی امکانسنجی شود، اظهار کرد: در اجرای طرحهای اقتصادی، مسائلی نظیر توان استانی، زیرساختها و ظرفیتهای دانشگاهی، فعالسازی ظرفیتهای موجود، درآمدزایی و کارآفرینی حائز اهمیت است.

وی مهمترین عامل سرعتبخشی به حصول نتایج طرحهای دانشبنیان را نگاه ویژه به ظرفیت اعضای هیئت علمی، دانشجویان و ظرفیتهای منطقهای دانست و گفت: باید برای شناسایی طرحهای اثربخش، مفید و تعمق در آنها از این ظرفیتها بهره گرفت.

خبر جدید  برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با بیان اینکه راهاندازی مدارس کسبوکار و خلاقیت ظرفیت جدید بود که در معاونت آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است، افزود: نیاز به نوآوری و خلاقیت همواره در همه زمینهها احساس میشود و این مدارس، توانمندیهای دانشگاه و معاونت سما را فعالتر خواهد کرد.

عبداللهی با تأکید بر اینکه مدارس عالی مهارت در بوشهر بر اساس مزیتهای استان شکل گرفتهاند، تشریح کرد: به این ساختار جدید فقط به دید آموزشی توجه نشده است؛ بلکه ایجاد و توسعه این مدارس راهبردی در رفع چالشها به شمار میرود.

خبر جدید  فعالیت 104 آموزشگاه هنری در استان بوشهر

وی با بیان اینکه باید زیرساختهای درآمدزا را افزایش داد، عنوان کرد: با نگاه استانی و درآمدزایی میتوان معضل کاهش درآمد شهریهای را کاهش داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی میتواند با سرعت و با استفاده از مزیتهای متعدد از چالشهای پیش رو عبور کند، تشریح کرد: وابستگی نداشتن به بودجههای نفتی و دیگر منابع مالی دولتی، تحصیل قریب به یکمیلیون و ۳۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه و بستر فراوان تعامل با دستگاههای اجرایی و مردم، مهمترین ظرفیت برای عبور از مشکلات هستند.

عبداللهی با بیان اینکه ارتباط میان دانشگاه و صنایع در فضای کسبوکار باید بهخوبی برقرار شود، خاطرنشان کرد: با معرفی صحیح دانشگاه و تواناییهای آنبا بهرهگیری از برند دانشگاه و رویکرد نوآورانه و فناورانه، میتوان دیگر نهادها را مجاب به همکاری و استفاده از ظرفیتهای کمنظیر دانشگاه در برنامههای خود کرد.

خبر جدید  محتوای بیانیه گام دوم وظیفه‌ای بر دوش امت اسلامی است

وی با تأکید بر اینکه منابع درآمدی باید بهصورت بهینه و در نهایت صرفهجویی هزینه شود، بیان کرد: این امر بر اساس نگاه اقتصاد مقاومتی حائز اهمیت است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: مدارس عالی مهارت راهبردی اثرگذار در رفع چالش‌هاست

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب