13:19:18 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران استان بوشهر ارتباط خود را با رسانه‌ها افزایش دهند
مدیران استان بوشهر ارتباط خود را با رسانه‌ها افزایش دهند
گناوه – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباط لازم و کافی با رسانه‌ها داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خورشیدی صبح سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه اظهار داشت: در برهه کنونی تحریم‌های ظالمانه و خلاف روابط بین المللی از سوی دولت آمریکا بر کشورمان وارد شده که با تدبیر مقام معظم رهبری و رئیس دولت تدبیر وامید و کمک مردم ایران از این مرحله با موفقیت گذر خواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال رونق تولید نامگذاری فرمودند که این تولید به معنای تولید کالا و خدمات است و می‌توان در بخش خدمت عمومی با تولید خدمات بهتر و شایسته‌تر به مردم فرمان رهبری را اطاعت و شعار سال را محقق کرد.

وی گفت: مدیران همه دستگاه‌ها علاوه بر اینکه از رفتار خود مراقبت می‌کنند بر رفتار زیر مجموعه‌های اداری مربوط نظارت کامل و مستمر داشته باشند.

خورشیدی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری تصریح کرد: در سال انتخابات کشور با انتخاب آگاهانه و مسئولانه مجلس یا دولتی را انتخاب می‌کند که بتواند در چهار سال آینده خدماتی را در خور شأن ملت شریف ایران ارائه کند.

خبر جدید  برنامه‌های اوقات فراغت در شهرستان گناوه کیفی‌سازی شود

وی گفت: همه مدیران اجرایی از طریق ارائه خدمات مطلوب‌تر به برگزاری انتخاباتی آرام و آگاهانه بهتر کمک می‌کنند و هر چه خدمات ارائه شده بهتر باشد مردم با حضور آگاهانه و حضور حداکثری در انتخابات شرکت می‌کنند.

وی پیرامون لزوم توسعه و توجه به امید آفرینی در جامعه اظهار داشت: علی رغم همه مشکلاتی که دولت با آنها مواجه است خدمات بزرگی در بخش‌های مختلف صورت گرفته و مردم از بسیاری از خدمات انجام گرفته از سوی دولت اطلاع ندارند.

وی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمات ارائه شده دولت و نظام اسلامی را با امانتداری به مردم اطلاع رسانی کنند.

خبر جدید  کلاهبردار حرفه‌ای در بوشهر دستگیر شد

توجه به معیشت ساحل نشینان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباط لازم و کافی با رسانه‌ها داشته باشند بیان کرد: یکی از شاخص‌های ارزشیابی مدیران سطح استان به دستور استاندار ارتباط آنها با رسانه‌ها است و در زمان ارزشیابی عملکرد مدیران و مسئولان اجرایی میزان ارتباط با رسانه‌ها لحاظ خواهد شد.

وی افزود: فرمانداران شهرستان‌های استان در ارزیابی عملکرد مسئولان گزینه ارتباط آنها با رسانه‌ها را مدنظر قرار دهند و به استانداری اعلام کنند.

خورشیدی با تاکید بر لزوم امید آفرینی در جامعه تصریح کرد: جامعه ناامید انسجام و تعلق به کشور و نظام ندارد و مقدمه‌ای برای پیدایش آسیب‌های اجتماعی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های نشاط اجتماعی با تقویت و قوت بیشتری امسال در استان ادامه می‌یابد یادآور شد: ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه از ابزار و راه‌های امید آفرینی در جامعه است و مانع از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

خبر جدید  پروژه خط آبرسانی به شهرستان جم تسریع می‌شود

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار بوشهر گفت: خدمت گذاری به مردم نعمت و امانت و فرصتی است که به ما سپرده شده است و باید این فرصت را برای ارائه خدمت به ملتی که بهترین‌های خود را تقدیم کشور و نظام کردند و شایسته بهترین خدمات هستند استفاده کرد.

وی گفت: توجه به معیشت ساحل نشینان استان همواره از اولویت‌ها به شمار می‌آید و بر اساس مصوبه اتخاذ شده در استانداری با خودروهای شوتی در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی داخل استان منوط و مشروط بر تخطی نکردن از سرعت مطمئنه و نداشتن کالای ممنوعه قاچاق برخورد نخواهد شد.

کد خبر ۴۶۲۲۵۶۴


منبع :: مدیران استان بوشهر ارتباط خود را با رسانه‌ها افزایش دهند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب