13:46:47 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل بانک تعاون: ۱۲۵۰میلیارد ریال به سیل زدگان پرداخت می شود
مدیرعامل بانک تعاون: ۱۲۵۰میلیارد ریال به سیل زدگان پرداخت می شود
بوشهر- ایرنا- رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: این بانک در راستای کمک به سیل زدگان یکهزار و ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می کند.

به گزارش ایرنا، حجت الله مهدیان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران در بوشهر افزود: پرداخت این میزان تسهیلات در قالب ۱۱ هزار فقره در سطح بانکهای توسعه تعاون کشور آغاز شده است.
وی یادآورشد: بانک توسعه تعاون از جمله بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی است که از هفت هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی که در کشور پرداخت شده سهم این بانک یکهزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بوده است.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات ۳۵هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
وی ادامه داد: از این میزان تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده سهم استان بوشهر ۴۰۰ میلیارد ریال است و این استان در پرداخت تسهیلات رتبه دوم کشور را کسب کرده است.
مهدیان یادآورشد: پرداخت یکهزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی، ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی، ۳هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اشتغال فراگیر، یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و ۵۴۰ میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی از جمله خدمات این بانک در سال گذشته بوده است.
وی گفت: بانک توسعه تعاون در ۱۰ سال فعالیت خود ۳۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است که ۶۷ درصد این تسهیلات معادل ۲۱ هزار میلیارد تومان در سه سال گذشته بوده است.
مهدیان یادآور شد: از این میزان تسهیلات پرداختی ۱۰ هزار میلیارد تومان مربوط به سال ۹۷ است.
وی گفت: با توجه به عملکرد و برنامه ریزی انجام شده بانک توسعه تعاون اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشته و ورودی و خروجی این بانک برابر بوده است.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  ۱۵۰۰ پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت دشتی تجلیل می‌شوند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب