13:29:17 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی راه‌اندازی می‌‌شود
مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی راه‌اندازی می‌‌شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج،اشکان معصومی صبح امروز در نشست امضایتفاهمنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) با ادارهکل آموزش فنی و حرفهای استان بوشهر اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغالتحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال است. وی افزود: توانمندسازی دانشجویان و دانشآموختگان دانشگاهی در راستای […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج،اشکان معصومی صبح امروز در نشست امضایتفاهمنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) با ادارهکل آموزش فنی و حرفهای استان بوشهر اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای اجرای طرح ملی توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغالتحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال است.

وی افزود: توانمندسازی دانشجویان و دانشآموختگان دانشگاهی در راستای برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفهای از اهداف این تفاهمنامه است.

خبر جدید  حال و هوای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در ماه مبارک رمضان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) اضافه کرد: فراهمسازی بسترهای اشتغال مولد دانشآموختگان رشتههای مختلف دانشگاهی و استفاده از ظرفیتهای آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام مأموریتها و تکالیف سازمانی از دیگر اهداف این تفاهمنامه است.

معصومی تصریح کرد: در راستای این تفاهمنامه مجوز تأسیس مرکز مدیریت مهارتآموزی و مشاوره شغلی این واحد دانشگاهی در طراحی و هدایت برنامههای مهارتآموزی و مشاوره شغلی و آموزشی دانشجویان توسط ادارهکل آموزش فنی و حرفهای استان بوشهر صادر میشود.

خبر جدید  افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه

وی تأکید کرد: برگزاری همایشها و کارگاههای آموزشی، چاپ مقالات مرتبط با موضوع تفاهمنامه و اجرای دورههای آموزش مهارتی بهصورت مجازی با همکاری طرفین صورت میگیرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب