آفتاب بوشهر » مسئولان محلی در مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد حضور پیدا کردند
۲۰:۱۵:۴۳ - سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان محلی در مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد حضور پیدا کردند
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، حسین دارابی گفت: همزمان با روز طبیعت امامجمعه و بخشدار سعدآباد با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد و پایگاه اورژانس جادهای تل سرکوب از روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و امدادی بازدید کردند. وی افزود: با توجه به فرارسیدن روز طبیعت و حضور و […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدای بوشهر، حسین دارابی گفت: همزمان با روز طبیعت امامجمعه و بخشدار سعدآباد با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت سعدآباد و پایگاه اورژانس جادهای تل سرکوب از روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و امدادی بازدید کردند.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن روز طبیعت و حضور و تردد خانوادهها در جادهها تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ و کارکنان بهداشتی و درمانی در مراکز خدمات جامع سلامت از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مراجعان برخوردار هستند.

قائممقام رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با قدردانیاز حضور امامجمعه و بخشدار سعدآباد در بازدید نوروزی از مراکز بهداشتی درمانی گفت: حضور مسئولان محلی در جمع نیروهای امدادی موجب ایجاد انگیزه بیشتر در ارائه خدمات مطلوب به مردم میشود.
انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب