8:48:39 - چهارشنبه 11 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر منصوب شد
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر منصوب شد
احمدزاده، در حکمی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در حکمی، محمد احمدزاده به عنوان مسئول دفتر مجموعه‌های بسیج دانشجویی شهرستان‌های بندر ماهشهر، بندر امام خمینی و هندیجان منصوب شد.

جلسه معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان ماهشهر در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاد ماهشهر با حضور ریاست این دانشگاه و دانشگاه پیام نور و همچنین مسئولین ناحیه دانشجویی استان خوزستان، سپاه شهرستان ماهشهر و مجموعه‌های بسیج دانشجویی برگزار شد.

خبر جدید  شکل گیری بازار تکنولوژی درمحیط زیست بوشهر ضروری است

در ابتدای این جلسه، شعبانی، ریاست دانشگاه آزاد ماهشهر، با اشاره به ظرفیت‌های علمی موجود در دانشگاه آزاد از مجموعه بسیج دانشجویی درخواست همکاری و تقویت فضای علمی را داشت.

کاظمی، رئیس دانشگاه پیام نور بندر امام نیز در این جلسه، مجموعه دانشگاه پیام نور را مستعد و مشتاق به شکل‌گیری و همکاری با بسیج دانشجویی اعلام کرد.

خبر جدید  مشعل‌سوزی در خارگ کاهش می‌یابد/ جذب ۵۰۰ نیروی بومی

همچنین، حق شناس، مسئول بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی استان خوزستان با اشاره به رسالت بسیج دانشجویی در بحث تربیت نیرو‌های طراز انقلاب اسلامی، به معرفی مسئول جدید پرداخت.

در آخر و بعد از معارفه، احمدزاده ضمن تشکر و سپاس، توضیحاتی را به اختصار در خصوص فضای بسیج دانشجویی ماهشهر داد و مجموعه‌های بسیج دانشجویی را مصداق و شاخص مبانی انقلابگری در دانشگاه معرفی کرد و رشد و بالندگی مجموعه‌های بسیج دانشجویی و حرکت محیط دانشگاه به سمت اسلامی شدن را منوط به تعامل رؤسای واحد‌ها با این مجموعه‌ها دانست.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  امتحانات پایانی دانشگاه خلیج فارس از ۱۵ تیر برگزار می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب