21:01:55 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت سپاه در توسعه فعالیت‌های آموزشی استان بوشهر افزایش می‌یابد
مشارکت سپاه در توسعه فعالیت‌های آموزشی استان بوشهر افزایش می‌یابد
بوشهر – فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: مشارکت سپاه در توسعه فعالیت‌های آموزشی استان بوشهر افزایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی رزمجو ظهر شنبه در نشست بررسی وضعیت مدارس تحت پوشش مؤسسه راهیان کوثر سپاه اظهار داشت: آموزش و پرورش و سپاه در استان تعاملات بسیار خوبی دارند و این نهاد همواره همراه سپاه بوده است.

رزمجو با اشاره به اینکه در چند سال اخیر سپاه مدارسی را با هماهنگی وزارت آموزش پرورش برپا کرده است ادامه داد: مدارسی در دوره‌های تحصیلی مختلف در استان راه اندازی شد که بنا بر ارزیابی آموزش و پرورش این مدارس در ابعاد مختلف به خصوص مسائل اجتماعی، نظم و از لحاظ کیفیت و کمیت مثبت بوده است.

خبر جدید  ۳۴ نشست کارشناسی برای بررسی لایحه بودجه شهرداری بوشهر برگزار شد

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت آمادگی آموزش دهندگان برای سال تحصیلی جدید ۱۶ زن و ۱۶ مرد لیسانس و فوق لیسانس به مدت ۹ در مراکز آموزشی دوره‌هایی نحوه تدرس را خواهند گذراند.

واگذاری تعدادی از کلاس‌های پیش دبستانی

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه در سال پیش با مجوز آموزش و پرورش ۲ کلاس پیش دبستانی در شهر بوشهر راه اندازی شد گفت: این مدارس مورد رضایت والدین، سپاه و آموزش و پرورش بوده است و هدف سپاه استان کمک به آموزش و پرورش است.

خبر جدید  توقیف محموله ۱۷۰ میلیاردی در عسلویه

رزمجو خواهان واگذاری تعدادی از کلاس‌های پیش دبستانی در مدارس دولتی در شهرستان‌های سراسر استان به مؤسسه راهیان نور کوثر شد و یادآور شد: ظرفیت‌های قانونی در تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی برای رشد و ارتقای مدارس به مؤسسه کوثر واگذار شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: ۵۰ مدرسه در شهرستان‌های مختلف استان هم از لحاظ نیروی انسانی و فضای آموزشی در اختیار مؤسسه قرار بگیرد.

کد خبر ۴۶۳۱۰۷۴


منبع :: مشارکت سپاه در توسعه فعالیت‌های آموزشی استان بوشهر افزایش می‌یابد

خبر جدید  برخی رخدادهای فرهنگی متناسب با پیشینه و سابقه استان بوشهر نیست
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب