۱۲:۵۸:۴۶ - چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات اقتصادی مانع مشارکت مردم در ساخت مسکن برای نیازمندان نشد
مشکلات اقتصادی مانع مشارکت مردم در ساخت مسکن برای نیازمندان نشد
بوشهر – مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور از ساخت ۳۰ هزار واحد مسکن خیرساز در کشور خبر داد و گفت: مشکلات اقتصادی مانع مشارکت مردم در ساخت مسکن برای نیازمندان نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث سلگی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور در همه مراکز استان‌ها و در ۱۲۰ شهرستان کشور فعال است و خیرین با نیت خیر خود و کمک دولت و بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ حضرت امام برای خانواده‌های محروم خانه می‌سازد.

وی اضافه کرد: انجمن خیرین مسکن ساز، احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور را شروع کرده است که تاکنون بیش از ۲۰ هزار واحد تکمیل و تحویل نیازمندان شده است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور بیان کرد: طرح مسکن خانواده‌های دارای دو معلول را نیز در دستور کار داریم که هشت هزار واحد در حوزه شهری با همکاری چند دستگاه انجام شده است که کار ارزشمند بزرگ و مؤثری است.

وی مشارکت در چنین کارهایی را بسیار ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: این کارها می‌تواند الگویی برای مشارکت بین دستگاه‌ها باشد و امیدواریم این طرح‌ها ادامه یابد و خانواده‌هایی که توان تأمین مسکن ندارند، صاحب خانه شوند.

سلگی مسکن را یکی از نیازهای اساسی هر خانواده عنوان کرد و افزود: از خیرین مسکن تقاضا داریم با توجه به افزایش قیمت مسکن، یکی از بهترین کارها مشارکت در تأمین مسکن خانواده‌های نیازمندان است.

وی از آمادگی برای ساماندهی کمک‌های خیرین در تأمین مسکن نیازمندان خبر داد و بیان کرد: در استان بوشهر ۸۵۰ خانواده با کمک خیرین و مردم و دستگاه‌ها صاحب مسکن شده‌اند و امیدواریم بستری فراهم شود که شاهد افزایش مشارکت‌ها باشیم.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور اضافه کرد: علی‌رغم مشکلات اقتصادی موجود در کشور ولی خیرین همچنان با شوق و اشتیاق بالایی در این کار خیر مشارکت داشته‌اند و باز هم مشارکت بالایی شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه یک خیر می‌تواند کل یا بخش کمی از هزینه‌های یک واحد مسکونی را تأمین کند ادامه داد: هم‌اکنون حدود هزار و ۵۰۰ نفر در سطح کشور از اعضای هیئت امنای خیرین مسکن‌ساز هستند که هر یک از این افراد نیز به چند نفر دیگر متصل است.

کد خبر ۴۶۱۷۶۴۴


منبع :: مشکلات اقتصادی مانع مشارکت مردم در ساخت مسکن برای نیازمندان نشد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب