12:58:52 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند استان بوشهر حل شود
مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند استان بوشهر حل شود
بوشهر – استاندار بوشهر خواستار همکاری دستگاه‌ها در ساخت واحدهای مسکن خیرساز شد و گفت: مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند جامعه حل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست خیرین مسکن ساز استان بوشهر با اشاره به اهمیت موضوع تأمین مسکن به ویژه برای قشرهای نیازمند جامعه اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در سبد هزینه خانوارها بسیار مهم و حائز اهمیت است، تأمین مسکن بوده که در زندگی، اقتصاد و آرامش خانواده هم مؤثر است.

وی بیان کرد: در شرایط فعلی که هزینه‌های ساخت مسکن بالاست، اقدام خیرین مسکن ساز قابل ستایش بوده چرا که یکی از ضروریات امروز خانواده‌ها، تأمین مسکن است و خیرین در این زمینه اقدامات مؤثری انجام می‌دهند.

خبر جدید  منطقه ویژه اقتصادی بندر دیلم در سازمان محیط زیست تصویب شد

استاندار بوشهر با بیان اینکه مسکن و درمان دو نیاز اصلی و مهم مردم است، گفت: ایجاد مشکل در زمینه مسکن و درمان، آرامش روانی خانواده را بهم می‌زند.

گراوند خاطرنشان کرد: عملکرد خیرین مسکن ساز استان بوشهر با توجه به میزان جمعیت استان و تعداد واحدهای ساخته شده توسط ایشان، بسیار خوب بوده و از عملکرد خیرین مسکن ساز استان قدردانی می‌کنم.

خبر جدید  ورودی دیلم کنترل شود/ لزوم پرهیز از ترددهای غیرضروری به خوزستان

وی تاکید کرد: هر قدر به ساخت مسکن خانوارهای نیازمند کمک کنیم، به آرامش در استان کمک کردیم، وقتی مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند جامعه حل شود، بخش مهمی از دغدغه‌های ما رفع می‌شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: برای تسریع در تکمیل مجتمع ۳۲ واحدی خیرین مسکن ساز حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.

خبر جدید  ۷۰ درصد آب بوشهر پایدار خواهد شد

گراوند گفت: اداره کل راه و شهرسازی استان هم برای ایجاد آرامش خانوارهای نیازمند، برای ساخت واحدهای مسکنی نهایت همکاری با انجمن خیرین مسکن ساز داشته باشد.

وی بیان داشت: شهرداری‌های استان هم در زمینه صدور پروانه ساختمانی واحدهای خیرین مسکن ساز همکاری لازم را داشته باشند.

کد خبر ۴۶۱۷۶۰۷


منبع :: مشکلات تأمین مسکن طبقه نیازمند استان بوشهر حل شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب