5:57:57 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل کم آبی محلات بوشهر ساماندهی می شود
مشکل کم آبی محلات بوشهر ساماندهی می شود
بوشهر-ایرنا-عضو شورای اسلامی شهر بوشهرگفت: با کمک استان های اصفهان و آذربایجان شرقی به عنوان استان معین برای نوسازی شبکه های توزیع وضعیت کم آبی این استان بویژه محلات بوشهر ساماندهی می شود.

به گزارش ایرنا، کیوان هاشم زاده روز یکشنبه در بازدید از محله های جنوبی شهر بوشهر با تبریک نهم اردیبهشت ماه روز شوراها افزود: دولت در اقدامی پسندیده اقدام به انتخاب ۲ استان اصفهان و آذربایجان شرقی به عنوان معین استان بوشهر جهت تکمیل خط آب شرب شهر بوشهر کرده است.
وی بیان کرد: در این زمینه اعتباری قریب به ۴۰۰ میلیارد ریال از طریق این ۲ استان در حوزه آب استان بوشهر هزینه می شود که می تواند بخش عمده ای از مشکلات مرکز استان نیز برطرف کند.
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: پیش بینی می شود که این میزان اعتبار در کنار اعتبارات سالانه آب استان، زمینه ساز نوسازی شبکه و خطوط انتقال در سطح استان و به خصوص شهر بوشهر شود و وضعیت محلات جنوبی این شهر را نیز بهبود ببخشد.
هاشم زاده ادامه داد: تلاش های خوبی در زمینه تامین آب استان و بویژه شهر بوشهر صورت گرفته اما نیاز است مشکلات محلات جنوبی شهر بوشهر در بخش تامین آب شرب بهداشتی به خوبی دیده شود.
وی ادامه داد: انتظار می رود که طی ۲ سال آینده و با ورود آب شیرین کن ها در مدار تولید، مشکل تامین آب مردم بوشهر رفع شود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  میزان استفاده از ماسک در ادارات استان بوشهر ۹۶ درصد است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب