13:59:55 - یکشنبه 3 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مصرف سالانه ۱۳میلیارد متر مکعب گاز در استان بوشهر
مصرف سالانه ۱۳میلیارد متر مکعب گاز در استان بوشهر
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: سالانه ۱۳میلیارد متر مکعب گاز در استان بوشهر توزیع می‌شود که ۹۹ درصد آن به مصرف صنایع می‌رسد.

مصرف سالانه 13میلیارد متر مکعب گاز در استان بوشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، مسلم رحمانی بیان کرد: هم اکنون کلیه نیروگاههای فعال استان از گاز طبیعی بهعنوان سوخت خود استفاده میکنند که این امر علاوه بر کاهش هزینهها موجب بهبود محیطزیست نیز میشود.

وی افزود: ۹۹درصد گاز توزیع شده در استان بوشهر به مصرف صنایع میرسد که پتروشیمیها با مصرف سالانه ۶۹درصد بیشترین مصرف کننده گاز هستند و پس از آن نیروگاهها و دیگر صنایع قرار دارند.

خبر جدید  استقبال از قهرمانان ورزشی در فرودگاه بوشهر

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: نیروگاه گازی بوشهر، نیروگاه سیکل ترکیبی بعثت، نیروگاه هزار مگاواتی عسلویه و نیروگاه گازی تشان از مهمترین نیروگاههای استان هستند که به تنهایی ۲۸درصد از گاز تولید شده در استان را مصرف میکنند.

وی تصریح کرد: این شرکت آماده تامین گاز کلیه واحدهای صنعتی کوچک و عمده در استان بوشهر است و در این زمینه نهایت همکاری را با صنایع استان دارد.

خبر جدید 

رحمانی تاکید کرد: با توسعه گازرسانی به صنایع، چرخ اقتصاد استان با شتاب بیشتری به حرکت درآمده و شاهد رونق و شکوفایی اقتصاد و صنعت خواهیم بود.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب