3:43:24 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون استاندار بوشهرخواستار تامین مایحتاج مردم در ایام ماه مبارک رمضان شد
معاون استاندار بوشهرخواستار تامین مایحتاج مردم در ایام ماه مبارک رمضان شد
معاون سیاسی استاندار بوشهر خواستار تامین به موقع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم در ایام ماه مبارک رمضان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مجید خورشیدی ظهر امروز در جلسه ستاد شئونات فرهنگی استان بوشهربا تاکید بر لزوم استفاده بهینه از ایام ماه شعبان اظهارداشت: مناجات شعبانیه پر از فراز های عاشقانه و عارفانه است و متأسفانه در جامعه مهجور واقع شده که امیدوارم جوانان و نوجوانان با مطالعه این مناجات با جنبههای تبشیری دین اسلام نیز آشنا شوند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به ماه ضیافت الهی افزود: باید با آمادگی کامل به استقبال ماه مبارک رمضان برویم و امیدوارم از برکات معنوی این ماه عزیز بهرهمند شویم.

معاون سیاسی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم اجرای برنامههای شاد و امیدآفرین در ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: به استثنای ایامی که مربوط به ضربت خوردن و شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام است در بقیه ایام ماه رمضان باید برنامههای شاد و جشنها برگزار شود تا جوانان و نوجوانان خاطرات خوشایندی از این ایام داشته باشند و به سمت عبادت در این ماه عزیز سوق پیدا کنند.

خورشیدی خواستار فضاسازی مناسب محیطی در ماه رمضان شد و گفت: باید با فضاسازی محیطی و فراهم کردن محیط متناسب با این ایام کاری کنیم که نسل نوجوان از ماه رمضان برای سالهای آینده خاطرات شیرینی داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم تامین به موقع کالاهای اساسی و مواد غذایی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان یادآور شد: ادارات ذیربط در برگزاری نمایشگاههای عرضه مواد غذایی نهایت دقت و حساسیت را داشته باشند و با همکاری فرمانداریها و شهرداریها این گونه نمایشگاهها در چند نقطه برگزار شود تا دسترسی مردم آسانتر باشد.

معاون سیاسی استاندار بوشهر خواستار همکاری دانشگاهها و آموزش و پرورش با دانشجویان و دانشآموزان در ماه رمضان شد و افزود: باید رعایت حال دانشآموزان و دانشجویان در این ماه شود تا قشر جوان از حلاوت عبادت بهتر استفاده کنند.

خورشیدی به اجرای طرح اکرام و اطعام نیازمندان اشاره کرد و گفت: امسال این طرح با همکاری مردم و دستگاههای ذیربط با کیفیت مطلوبی برگزار میشود.

وی خواستار نظارت دقیق بر قیمت گذاری کالاهای اساسی شد و ابراز کرد: قیمت گذاری کالاها به گونهای باشد که اقشار ضعیف هم بتوانند کالاهای اساسی را تامین کنند و باید نظارت جدی صورت گیرد.

خورشیدی همچنین از بانیان مساجد خواست در ایام ماه رمضان زمان بیشتری درهای مساجد را باز بگذارند تا مردم بتوانند استفاده معنوی را ببرند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب