11:40:33 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معضلات زیست‌محیطی در تنگستان کاهش یابد/ لزوم بهبود وضعیت پسماند
معضلات زیست‌محیطی در تنگستان کاهش یابد/ لزوم بهبود وضعیت پسماند
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت:‌ باید با اتخاذ راهکارهای مناسب در راستای کاهش معضلات زیست‌محیطی در تنگستان حرکت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین رفیعی پور صبح سه‌شنبه در نشست مدیریت پسماند اظهار داشت: محیط زیست نعمتی ارزشمند است که می‌بایست ضمن حفظ آن، به نسل‌های آینده منتقل شود و مسئولیت همگان در این خصوص مهم و حیاتی است.

فرماندار شهرستان تنگستان هماهنگی و همکاری ادارات از جمله محیط زیست، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش را در حفظ محیط زیست امری ضروری دانست و تاکید کرد: ادارت باید نسبت به هماهنگی و همکاری همه جانبه با هم تلاش کنند تا محیطی سالم و به دور از مخاطرات طبیعی در شهرستان داشته باشیم.

رفیعی پور یکی از اساسی‌ترین راه‌های کاهش معضلات زیست محیطی در سطح شهرستان را آموزش، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم در حوزه محیط زیست دانست.

خبر جدید  سپاهیان همواره خود قربانیان تروریست بوده‌اند

وی در ادامه با اشاره به وظایف شهرداری در خصوص جمع‌آوری و ساماندهی نخاله‌های ساختمانی و زباله‌ها در سطح شهرستان اظهار داشت: شهرداری با همکاری محیط زیست و منابع طبیعی باید نسبت به تعیین یک محل مناسب برای ساماندهی و انتقال زباله‌های شهری و نخاله‌های ساختمانی اقدام کنند.

در ادامه اعضای جلسه به بیان مسائل و مشکلات مدیریت پسماند در حوزه کاری خود پرداختند و مصوباتی برای بهبود وضعیت موجود تصویب و راهکارهایی به منظور رفع موانع ارائه شد.

لزوم افزایش نظارت‌ها

فرماندار تنگستان صبح سه‌شنبه در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی تنگستان با تاکید بر نظارت بر بازارهای روز شهرستان اظهار داشت: شهرداری‌ها، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی مکان‌های عرضه مواد غذایی در شهرستان از جمله دکه‌های بین راهی و مستقر در ساحل که بیشتر با سلامت مردم سرکار دارند نیاز است از این مکان با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم بازرسی روزانه داشته باشند.

خبر جدید  طرح استیضاح شهردار خارگ کلید خورد

رفیعی‌پور با بیان اینکه نمی‌خواهیم سلامت کسی به خطر بیفتد بازرسان در حوزه سلامت با کسی رودربایستی نداشته باشند تصریح کرد: در حوزه سلامت اگر تخلفی مشاهد شود باید برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد.

این مقام عالی دولت در تنگستان افزود: مدیرانی که برای جلسه دعوت می‌شوند شخصاً و به موقع در جلسات حاضر باشند.

خبر جدید  رئیس جمهوری عسلویه را به مقصد تهران ترک کرد

وی با اشاره به اینکه طرح‌هایی در حوزه مناسب سازی ادارات برای سالمندان و معلولین در شهرستان در دست اجرا است افزود: یکی از موارد که باید مورد توجه گیرد بحث تکریم سالمندان است به همین منظور اگر اداراتی که قصد دارند از کارمندان خود به هر نوعی در آستانه سال جدید تجلیل کنند نیاز است از کارمندان بازنشسته خود نیز تجلیل داشته باشند.

کد خبر ۴۵۶۵۸۸۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب