2:26:35 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود
موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی پور عصر چهارشنبه در نشست کارگروه رفع موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادرات و واردات در بخش دلوار، اظهار کرد: مسئولان استان و شهرستان تمام اهتمام خود را برای رفع مشکلات پیش روی صادرات و واردات به کار می‌برند.

وی ضمن تاکید بر تسهیل روند امور گمرکی برای صادرات و واردات کالاها افزود: برخی موانع در صادرات مربوط به محدودیت‌های قانونی در سطح کشور است که باید با پیگیری برای رفع آنها اقدام شود.

خبر جدید  تکمیل تحکیم پایه‌های واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر تا آخر خردادماه

فرماندار تنگستان از مسئولان گمرک و سایر دستگاه‌های مرتبط با صادرات و واردات کالا به‌ویژه جهاد کشاورزی و بهداشت خواست شرایط سهولت ترخیص کالا را فراهم کنند و در شرایط فعلی کشور اجازه ندهند که روال اداری و بروکراسی، ترخیص به موقع کالاها به خصوص اقلامی که با سلامت و نیازهای ضروری مردم سروکار دارند را با مشکل مواجه کند.

خبر جدید  ۳۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان بوشهر خریداری شد

وی ادامه داد: در شرایط جدید پیش رو نیز دست‌اندرکاران گمرک همراهی مثبت و سازنده‌ای از خود نشان داده‌اند که البته از مدیران واقعی انتظار می‌رود که در این گونه مواقع ریسک پذیری داشته باشند و تصمیمات سریع اتخاذ کنند.

رفیعی‌پور تاکید کرد: مدیران نباید با این نگرانی که ممکن است تصمیم امروز آنها در آینده زمینه بازخواست و پاسخ‌گویی از آنها را فراهم کند از ریسک پذیری و تصمیمات سریع خودداری کنند چرا که نمی‌توان نسبت به وضعیت معیشت و اشتغال مردم بی تفاوت بود و حل مشکلات مردم نیازمند تصمیمات به موقع و ریسک پذیر است.

کد خبر ۴۶۱۲۲۲۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  قطب ویژه امداد رسانی در استان بوشهر راه اندازی شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب