آفتاب بوشهر » موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود
۲:۲۶:۳۵ - پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی پور عصر چهارشنبه در نشست کارگروه رفع موانع توسعه صادرات و واردات شهرستان تنگستان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادرات و واردات در بخش دلوار، اظهار کرد: مسئولان استان و شهرستان تمام اهتمام خود را برای رفع مشکلات پیش روی صادرات و واردات به کار می‌برند.

وی ضمن تاکید بر تسهیل روند امور گمرکی برای صادرات و واردات کالاها افزود: برخی موانع در صادرات مربوط به محدودیت‌های قانونی در سطح کشور است که باید با پیگیری برای رفع آنها اقدام شود.

فرماندار تنگستان از مسئولان گمرک و سایر دستگاه‌های مرتبط با صادرات و واردات کالا به‌ویژه جهاد کشاورزی و بهداشت خواست شرایط سهولت ترخیص کالا را فراهم کنند و در شرایط فعلی کشور اجازه ندهند که روال اداری و بروکراسی، ترخیص به موقع کالاها به خصوص اقلامی که با سلامت و نیازهای ضروری مردم سروکار دارند را با مشکل مواجه کند.

وی ادامه داد: در شرایط جدید پیش رو نیز دست‌اندرکاران گمرک همراهی مثبت و سازنده‌ای از خود نشان داده‌اند که البته از مدیران واقعی انتظار می‌رود که در این گونه مواقع ریسک پذیری داشته باشند و تصمیمات سریع اتخاذ کنند.

رفیعی‌پور تاکید کرد: مدیران نباید با این نگرانی که ممکن است تصمیم امروز آنها در آینده زمینه بازخواست و پاسخ‌گویی از آنها را فراهم کند از ریسک پذیری و تصمیمات سریع خودداری کنند چرا که نمی‌توان نسبت به وضعیت معیشت و اشتغال مردم بی تفاوت بود و حل مشکلات مردم نیازمند تصمیمات به موقع و ریسک پذیر است.

کد خبر ۴۶۱۲۲۲۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب