19:58:41 - شنبه 6 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میزان تولیدات هنری در استان بوشهر افزایش یابد
میزان تولیدات هنری در استان بوشهر افزایش یابد
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازادارهکل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست هماهنگی دستگاههای اجرایی استان بوشهر برای برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ایام نوروز امسال شاهد وقوع حوادث و بلایای طبیعی بودیم و امیدواریم خسارتهای این عزیزان جبران شود و توجه ویژهای به خسارتهای روحی و معنوی وارد […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازادارهکل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست هماهنگی دستگاههای اجرایی استان بوشهر برای برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ایام نوروز امسال شاهد وقوع حوادث و بلایای طبیعی بودیم و امیدواریم خسارتهای این عزیزان جبران شود و توجه ویژهای به خسارتهای روحی و معنوی وارد شده به این عزیزان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در موارد مختلف شاهد بیتوجهی به خسارتهای روحی و روانی آسیبدیدگان حوادث بودهایم، اضافه کرد: همه سازمانهای فرهنگی و هنری برای بازسازی روحی حادثهدیدگان باید وارد عمل شوند و اقدامات لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم نیازمند بازسازی روحی و روانی هستند، تصریح کرد: انتظار و خواسته ما این است که در برنامههای هنری مسائل بازسازی روحیه مردم گنجانده شود.

خبر جدید  خانواده پرانرژی و سرزنده جامعه پویا و خلاق به بار می‌آورد

خورشیدی بیان کرد: سال جاری در کنار همه زیباییهایی که داشت حوادثی را هم داشت؛ از جمله از دست دادن هنرمند بزرگ کشور جمشید مشایخی و در استان بوشهر نیز یک چهره فرهنگی هنری را از دست دادیم.

وی با تقدیر از تلاشهای حوزه هنری بوشهر و حساسیت نسبت به مسائل هنری، ادامه داد: همه تولیدات کشور در سایه انقلاب اسلامی تولید میشود و هنر کشور را نباید به هنر متعهد و غیرمتعهد تفکیک کنیم، همه تولیدات انقلاب اسلامی غیر از معناگرایی چیزی نداشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر افزود: پیام انقلاب اسلامی پیام خوبیها و زیباییها است، انقلاب اسلامی در بستری از اسلامی و تمدن ایرانی سر برآورده است و نباید خیلی به دنبال هنر انقلابی و غیرانقلابی باشیم و بهتر است بگوییم که هرچه در نظام جمهوری اسلامی تولید میشود هنر معناگرا و هنر متعهد است.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، مجری لیگ تیراندازی خواهران

همدردی هنرمندان با حادثهدیدگان حوادث اخیر

خورشیدی خاطرنشان کرد: عرفا،شعرا و هنرمندان کشورمان نیز در این راستا تلاش کردهاند و مضیق کردن این هنر نوعی ظلم است و باید تلاش کنیم که در بیان خودمان این ظلم و جفا را انجام ندهیم و در استان بوشهر نیز کاری جز هنر معناگرا انجام نشده است.

وی بر لزوم تلاش برای افزایش تولیدات هنری در سطح استان بوشهر تأکید کرد و گفت: باید همگی تلاش کنیم که در راستای تولید هنری استان که بخشی از تولید هنری کشور است اقدامات لازم انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر متذکر شد: در مورد همدردی با حادثهدیدگان نیز انتظار میرود جامعه هنری وارد عمل شود و با برگزاری مراسم و برنامههایی برای ترویج حس کمکرسانی و تشویق افراد در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

خبر جدید  ۴ گروه هلال ماه رمضان را در استان بوشهر رصد ‌می‌کنند

خورشیدی با تأکید بر اینکه باید برنامههای هنری برای اقشار مختلف مردم از کودکان و نوجوانان گرفته تا سالمندان اجرا شود، یادآور شد: در مورد انتخاب چهره برتر هنری باید به گونهای باشد که اکثریت قابل توجهی اقناع شوند و جامعهای که مخاطب یک گزینش است باید حس کند که بهترین انتخاب انجام شده است.

وی ادامه داد: در صورتی که اکثریت اقناع نشوند، بیشک کاری که خواستید انجام دهید شاید با اقبال خوبی روبرو نشود و باید بهترین انتخاب انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در پایانخواستار دیدار با خانواده هنرمندان فوت شده شد و افزود: دیدار با هنرمندان جانباز نیز در برنامهها گنجانده شود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب