18:22:58 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نخستین دوره مسابقه آزاد مهارت انیمیشن کشوردربوشهر آغاز شد
نخستین دوره مسابقه آزاد مهارت انیمیشن کشوردربوشهر آغاز شد
بوشهر- ایرنا- نخستین دوره مسابقه آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک کشور با حضور داوطلبان ۲۰ استان کشور روز یکشنبه در بوشهر آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر درآیین برگزاری این مسابقه دو روزه گفت: مهارت آموزی و توسعه آموزش‌های مهارتی نوین پایه گذار کسب و کارهای جدید در بین جوانان است.
عبدالمجید دوراهکی افزود: برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن وموشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب وکارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین دارد.
وی ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، جلب نظر بنگاه‌های اقتصادی صنایع و صنوف در ارتقای مهارت شاغلان، ایجاد فرصت مناسب برای تبادل فنی و تجارب حرفه‌ای بین شاغلان و بنگاه‌های اقتصادی را از هدف های برگزاری این رقابت ها عنوان کرد.
دوراهکی بیان کرد: شرکت کنندگان درمسابقه آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک در۶ حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی، مهارت آموزی و صنعت، مهارت آموزی، دانشگاه و دانشجو، مهارت آموزی و گردشگری، مهارت آموزی و کسب وکار و مهارت آموزی، مدرسه و دانش آموز شرکت می کنند.
وی اضافه کرد: این رقابت ها در دو بخش جداگانه داوری و ارزشیابی می شود و درآیین اختتامیه از چهار نفر برتر در هر حوزه انیمیشن و موشن گرافیگ تقدیر می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: تمام افرادی که دارای مهارت ساخت و تولید انیمیشن و موشن گرافیک هستند، بدون شرط سنی در این رقابت ها شرکت کردند.
کارشناس مسابقات آزاد مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مهمترین نقطه قوت مسابقه آزاد مهارت تربیت تکنسین‌های ماهر در حوزه کسب و کارهای جدید است.
علی رحمتی افزود: رقابت های آزاد مهارت برگرفته از تجارب موفق مسابقه های مهارت در جهان است که در سال های گذشته با موفقیت در سایر استان‌ها برگزار شده است.
وی اضافه کرد: تعامل و تبادل صنعت با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یکی از مزیت‌های برگزاری رقابت های مهارتی است و براساس رویکرد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، تیم مدیریتی سازمان پیگیر آن است که مسابقه ها را به صاحبان مشاغل واگذار کند و با توجه به تجربه‌ای که صاحبان صنایع برآمده از دل صنعت دارند، می‌ توان تیم ملی مهارت و منتخب خوبی را راهی مسابقه های ملی و جهانی کرد.
۶۰۴۷/۶۰۴۳

خبر جدید  آئین چهارشنبه‌سوری مجازی برگزار شود/ سفر نکنیم


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب