2:36:15 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نرخ بالای بیکاری از مشکلات اساسی در تنگستان است
نرخ بالای بیکاری از مشکلات اساسی در تنگستان است
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: نرخ بالای بیکاری یکی از مشکلات اساسی در تنگستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی‌پور عصر چهارشنبه در همایش روز جهانی کار و کارگر با تبریک روز جهانی کار و کارگر اظهار داشت: هر جامعه‌ای که امروز نیاز دارد به سازندگی، ساخته شدن، عمران، توسعه و آبادانی یکی از ارکان پیشرفت آن نقش بسیار مهم کارگران است.

وی تصریح کرد: امروز در هر نقطه‌ای از دنیا آثاری که از ادوار گذشته مانده به‌عنوان آثار ملی و جهانی نقش کارگران در ساخت آن بنا کاملاً نمایان است.

فرماندار تنگستان بیان کرد: با توجه به اعلام شعار سال توسط مقام معظم رهبری که به عنوان رونق تولید، نقش کارگران در رونق تولید می‌تواند بسیار بارز و حائز اهمیت باشد.

خبر جدید  رئیس جمهور ۲۶ اسفند به استان بوشهر سفرمی‌کند/دیدار مردمی در کنگان

این مقام عالی دولت در تنگستان با اشاره به اینکه بحث اشتغال یکی از مشکلات اصلی کشور است خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات اساسی در تنگستان نرخ بالای بیکاری است که نقش کارگران می‌تواند به کاهش این مشکل بسیار کمک کند.

وی افزود: اگر جامعه کارگری در هر صنعتی که مشغول است بتوانند تولیدات با کیفیتی به جامعه ارائه و بهره‌وری آن صنعت بالا رود مطمئناً مردم نیز از تولیدات داخلی حمایت خواهند کرد که زمینه افزایش رونق تولید، فروش و به کارگیری کارگران بیشتر می‌شود.

خبر جدید  اصناف استان بوشهر در صورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعطیل نمی‌شوند

رفیعی پور ادامه داد: کارگرانی که در فضاهای سبز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مشغول به کار هستند اگر در بحث تمیز کردن شهرها و روستاها دقت کنند موجب خواهد شد تا فضای شهری و روستایی تمیزتر و باعث شور و نشاط بیشتر جامعه شهری و روستایی شود.

فرماندار تنگستان از کارفرمایان و متولیان کارگاه‌های تولیدی، شهرداری‌ها، دهیاری‌های شهرستان و مدیرانی که زیرمجموعه آنها حوزه کارگری است خواست قدردان زحمات کارگران باشند و سعی کنند در افزایش حقوق و پرداخت رفاهیات آنها به موقع عمل کنند.

خبر جدید  دریانوردان موقعیت های گل زیادی برابر ملوان از دست داد

این مقام عالی دولت در تنگستان با اشاره به اینکه در مراسم از ظرفیت شهرستان استفاده شود عنوان کرد: تنگستان در حوزه هنر، موسیقی و تئاتر ظرفیت بسیار خوبی دارد از این ظرفیت به نحوه احسن در شهرستان برای رونق حوزه علم، هنر، فرهنگ و ادب استفاده شود.

کد خبر ۴۶۰۵۹۴۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب